Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (06.10.2018)
  Beskid Andrychów20:0Beskid Andrychów II
  Tryton Skoczów20:0UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice20:0BOSMAL Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec13.15:6.85Beskidy Park Bielsko-Biała
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż10.50:9.50Geostan Bielsko-Biała

Runda 2 (06.10.2018)
  Beskid Andrychów20:0UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów II10.25:9.75BOSMAL Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów18.09:1.91Beskidy Park Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice4.92:15.08Geostan Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec18.90:1.10Dinozaury PZ4/9 Libiąż

Runda 3 (27.10.2018)
  Tryton Skoczów16.51:3.49Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  Beskid Andrychów18.09:1.91BOSMAL Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała18.65:1.35UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów II1.10:18.90Geostan Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice3.62:16.38MASKÓR Żywiec

Runda 4 (27.10.2018)
  Tryton Skoczów13.72:6.28Biesy Czechowice-Dziedzice
  Beskid Andrychów II0:20MASKÓR Żywiec
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała0.63:19.37Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  BOSMAL Bielsko-Biała3.49:16.51Geostan Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów15.97:4.03Beskidy Park Bielsko-Biała

Runda 5 (10.11.2018)
  Beskid Andrychów2.53:17.47Geostan Bielsko-Biała
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała1.62:18.38Biesy Czechowice-Dziedzice
  BOSMAL Bielsko-Biała0:20MASKÓR Żywiec
  Beskidy Park Bielsko-Biała3.36:16.64Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  Tryton Skoczów20:0Beskid Andrychów II

Runda 6 (10.11.2018)
  Beskid Andrychów10.25:9.75Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała1.81:18.19Beskid Andrychów II
  Beskidy Park Bielsko-Biała14.08:5.92Biesy Czechowice-Dziedzice
  Geostan Bielsko-Biała6.47:13.53MASKÓR Żywiec
  Tryton Skoczów16.38:3.62BOSMAL Bielsko-Biała

Runda 7 (24.11.2018)
  Beskid Andrychów15.08:4.92MASKÓR Żywiec
  Geostan Bielsko-Biała15.97:4.03Tryton Skoczów
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż10.75:9.25Biesy Czechowice-Dziedzice
  Beskidy Park Bielsko-Biała10.25:9.75Beskid Andrychów II
  BOSMAL Bielsko-Biała18.65:1.35UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała

Runda 8 (24.11.2018)
  Beskid Andrychów13.72:6.28Biesy Czechowice-Dziedzice
  MASKÓR Żywiec5.74:14.26Tryton Skoczów
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż11.46:8.54Beskid Andrychów II
  Geostan Bielsko-Biała20:0UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała12.33:7.67BOSMAL Bielsko-Biała

Runda 9 (15.12.2018)
  Beskid Andrychów8.77:11.23Tryton Skoczów
  Biesy Czechowice-Dziedzice20:0Beskid Andrychów II
  MASKÓR Żywiec20:0UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż9.50:10.50BOSMAL Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała7.05:12.95Beskidy Park Bielsko-Biała

Runda 10 (15.12.2018)
  Beskid Andrychów19.79:0.21Beskid Andrychów II
  Tryton Skoczów18.90:1.10UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice17.79:2.21BOSMAL Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec18.19:1.81Beskidy Park Bielsko-Biała
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż18.09:1.91Geostan Bielsko-Biała

Runda 11 (26.01.2019)
  Beskid Andrychów10.25:9.75Beskidy Park Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała10.99:9.01Geostan Bielsko-Biała
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała1.18:18.82Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  Beskid Andrychów II1.35:18.65MASKÓR Żywiec
  Tryton Skoczów12.33:7.67Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 12 (26.01.2019)
  Beskid Andrychów8.10:11.90Geostan Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała0.09:19.91Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  BOSMAL Bielsko-Biała6.10:13.90MASKÓR Żywiec
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała0:20Biesy Czechowice-Dziedzice
  Beskid Andrychów II0:20Tryton Skoczów

Runda 13 (09.02.2019)
  Beskid Andrychów14.76:5.24Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  Geostan Bielsko-Biała15.83:4.17MASKÓR Żywiec
  Beskidy Park Bielsko-Biała2.53:17.47Biesy Czechowice-Dziedzice
  BOSMAL Bielsko-Biała13.90:6.10Tryton Skoczów
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała14.76:5.24Beskid Andrychów II

Runda 14 (09.02.2019)
  Beskid Andrychów20:0MASKÓR Żywiec
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż16.25:3.75Biesy Czechowice-Dziedzice
  Geostan Bielsko-Biała17.25:2.75Tryton Skoczów
  Beskidy Park Bielsko-Biała17.69:2.31Beskid Andrychów II
  BOSMAL Bielsko-Biała1.81:18.19UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała

Runda 15 (02.03.2019)
  Beskid Andrychów13.72:6.28Biesy Czechowice-Dziedzice
  MASKÓR Żywiec10.99:9.01Tryton Skoczów
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż7.67:12.33Beskid Andrychów II
  Geostan Bielsko-Biała17.58:2.42UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała6.10:13.90BOSMAL Bielsko-Biała

Runda 16 (02.03.2019)
  Beskid Andrychów13.15:6.85Tryton Skoczów
  Biesy Czechowice-Dziedzice18:0Beskid Andrychów II
  MASKÓR Żywiec20:0UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Dinozaury PZ4/9 Libiąż18.47:1.53BOSMAL Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała13.90:6.10Beskidy Park Bielsko-Biała

Runda 17 (16.03.2019)
  Beskid Andrychów19.37:0.63UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów II11.68:8.32BOSMAL Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów20:0Beskidy Park Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice3.49:16.51Geostan Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec0.63:19.37Dinozaury PZ4/9 Libiąż

Runda 18 (16.03.2019)
  Beskid Andrychów16.38:3.62BOSMAL Bielsko-Biała
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała2.42:17.58Beskidy Park Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów II7.88:12.12Geostan Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów14.43:5.57Dinozaury PZ4/9 Libiąż
  Biesy Czechowice-Dziedzice14.43:5.57MASKÓR Żywiec

Półfinały (13.04.2019)
  Beskid Andrychów+60 (imp)MASKÓR Żywiec
  Tryton Skoczów+9 (imp)Geostan Bielsko-Biała

Finał i mecz o 3. m-ce (13.04.2019)
  Beskid Andrychów+44 (imp)Tryton Skoczów
  Geostan Bielsko-Biała+24 (imp)MASKÓR Żywiec