III Liga Lubuska
System Internetowego Zarz±dzania Lig±
Sezon 2010/11
Tabela
Mecze
Panel
Kontakt
Harmonogram i wyniki
kliknij
na wynik meczu
, aby zobaczyć szczegóły
niezweryfikowane
wyniki s± zapisane szar± czcionk±
Runda 1 (23.10.2010)
CZARNI Żagań
17
:
13
Meprozet Stare Kurowo
GRYMAS 1 Zielona Góra
11
:
19
Jedynka Gomad Gorzów
OSiR 1 Skwierzyna
18
:
0
BYE
DAWID Nowa Sól
15
:
15
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
SYRENA Zb±szynek
25
:
3
NAFTA Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
21
:
9
MOSiR Kostrzyn
Steinpol KG Wędrzyn
19
:
11
ALMAR Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrz.
25
:
4
MILTON-MASTER Głogów
Runda 2 (23.10.2010)
GRYMAS 1 Zielona Góra
16
:
14
CZARNI Żagań
BYE
0
:
18
Meprozet Stare Kurowo
Jedynka Gomad Gorzów
14
:
16
DAWID Nowa Sól
NAFTA Zielona Góra
13
:
17
OSiR 1 Skwierzyna
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
19
:
11
SBS 1 Międzyrzecz
ALMAR Zielona Góra
12
:
18
SYRENA Zb±szynek
MOSiR Kostrzyn
13
:
17
TĘCZA Krosno Odrz.
MILTON-MASTER Głogów
5
:
25
Steinpol KG Wędrzyn
Runda 3 (23.10.2010)
CZARNI Żagań
18
:
0
BYE
DAWID Nowa Sól
19
:
11
GRYMAS 1 Zielona Góra
Meprozet Stare Kurowo
9
:
21
NAFTA Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
5
:
25
Jedynka Gomad Gorzów
OSiR 1 Skwierzyna
23
:
7
ALMAR Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrz.
15
:
15
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
SYRENA Zb±szynek
24
:
6
MILTON-MASTER Głogów
Steinpol KG Wędrzyn
13
:
17
MOSiR Kostrzyn
Runda 4 (24.10.2010)
DAWID Nowa Sól
9
:
21
CZARNI Żagań
NAFTA Zielona Góra
18
:
0
BYE
GRYMAS 1 Zielona Góra
18
:
12
SBS 1 Międzyrzecz
ALMAR Zielona Góra
17
:
13
Meprozet Stare Kurowo
Jedynka Gomad Gorzów
22
:
8
TĘCZA Krosno Odrz.
MILTON-MASTER Głogów
13
:
17
OSiR 1 Skwierzyna
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
22
:
8
Steinpol KG Wędrzyn
MOSiR Kostrzyn
7
:
23
SYRENA Zb±szynek
Runda 5 (24.10.2010)
CZARNI Żagań
19
:
11
NAFTA Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
15
:
15
DAWID Nowa Sól
BYE
0
:
18
ALMAR Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrz.
15
:
15
GRYMAS 1 Zielona Góra
Meprozet Stare Kurowo
6
:
24
MILTON-MASTER Głogów
Steinpol KG Wędrzyn
15
:
15
Jedynka Gomad Gorzów
OSiR 1 Skwierzyna
25
:
5
MOSiR Kostrzyn
SYRENA Zb±szynek
9
:
21
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
Runda 6 (20.11.2010)
SBS 1 Międzyrzecz
25
:
5
CZARNI Żagań
ALMAR Zielona Góra
21
:
9
NAFTA Zielona Góra
DAWID Nowa Sól
4
:
25
TĘCZA Krosno Odrz.
MILTON-MASTER Głogów
18
:
0
BYE
GRYMAS 1 Zielona Góra
10
:
20
Steinpol KG Wędrzyn
MOSiR Kostrzyn
23
:
7
Meprozet Stare Kurowo
Jedynka Gomad Gorzów
18
:
12
SYRENA Zb±szynek
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
11
:
19
OSiR 1 Skwierzyna
Runda 7 (20.11.2010)
CZARNI Żagań
12
:
18
ALMAR Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrz.
16
:
14
SBS 1 Międzyrzecz
NAFTA Zielona Góra
24
:
6
MILTON-MASTER Głogów
Steinpol KG Wędrzyn
19
:
11
DAWID Nowa Sól
BYE
0
:
18
MOSiR Kostrzyn
SYRENA Zb±szynek
14
:
16
GRYMAS 1 Zielona Góra
Meprozet Stare Kurowo
6
:
24
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
OSiR 1 Skwierzyna
3
:
25
Jedynka Gomad Gorzów
Runda 8 (20.11.2010)
TĘCZA Krosno Odrz.
6
:
24
CZARNI Żagań
MILTON-MASTER Głogów
25
:
2
ALMAR Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
15
:
15
Steinpol KG Wędrzyn
MOSiR Kostrzyn
17
:
13
NAFTA Zielona Góra
DAWID Nowa Sól
18
:
12
SYRENA Zb±szynek
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
18
:
0
BYE
GRYMAS 1 Zielona Góra
15
:
15
OSiR 1 Skwierzyna
Jedynka Gomad Gorzów
23
:
7
Meprozet Stare Kurowo
Runda 9 (21.11.2010)
CZARNI Żagań
10
:
20
MILTON-MASTER Głogów
Steinpol KG Wędrzyn
15
:
15
TĘCZA Krosno Odrz.
ALMAR Zielona Góra
16
:
14
MOSiR Kostrzyn
SYRENA Zb±szynek
23
:
7
SBS 1 Międzyrzecz
NAFTA Zielona Góra
15
:
15
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
OSiR 1 Skwierzyna
22
:
8
DAWID Nowa Sól
BYE
0
:
18
Jedynka Gomad Gorzów
Meprozet Stare Kurowo
14
:
16
GRYMAS 1 Zielona Góra
Runda 10 (21.11.2010)
Steinpol KG Wędrzyn
13
:
17
CZARNI Żagań
MOSiR Kostrzyn
16
:
14
MILTON-MASTER Głogów
TĘCZA Krosno Odrz.
11
:
19
SYRENA Zb±szynek
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
7
:
23
ALMAR Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
15
:
15
OSiR 1 Skwierzyna
Jedynka Gomad Gorzów
15
:
15
NAFTA Zielona Góra
DAWID Nowa Sól
14
:
16
Meprozet Stare Kurowo
GRYMAS 1 Zielona Góra
18
:
0
BYE
Runda 11 (08.01.2011)
CZARNI Żagań
22
:
8
MOSiR Kostrzyn
SYRENA Zb±szynek
16
:
14
Steinpol KG Wędrzyn
MILTON-MASTER Głogów
1
:
25
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
OSiR 1 Skwierzyna
12
:
18
TĘCZA Krosno Odrz.
ALMAR Zielona Góra
14
:
16
Jedynka Gomad Gorzów
Meprozet Stare Kurowo
9
:
21
SBS 1 Międzyrzecz
NAFTA Zielona Góra
19
:
11
GRYMAS 1 Zielona Góra
BYE
0
:
18
DAWID Nowa Sól
Runda 12 (08.01.2011)
SYRENA Zb±szynek
24
:
6
CZARNI Żagań
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
25
:
4
MOSiR Kostrzyn
Steinpol KG Wędrzyn
3
:
25
OSiR 1 Skwierzyna
Jedynka Gomad Gorzów
18
:
12
MILTON-MASTER Głogów
TĘCZA Krosno Odrz.
16
:
14
Meprozet Stare Kurowo
GRYMAS 1 Zielona Góra
15
:
15
ALMAR Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
18
:
0
BYE
DAWID Nowa Sól
8
:
22
NAFTA Zielona Góra
Runda 13 (08.01.2011)
CZARNI Żagań
11
:
19
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
OSiR 1 Skwierzyna
16
:
14
SYRENA Zb±szynek
MOSiR Kostrzyn
7
:
23
Jedynka Gomad Gorzów
Meprozet Stare Kurowo
4
:
25
Steinpol KG Wędrzyn
MILTON-MASTER Głogów
22
:
8
GRYMAS 1 Zielona Góra
BYE
0
:
18
TĘCZA Krosno Odrz.
ALMAR Zielona Góra
14
:
16
DAWID Nowa Sól
NAFTA Zielona Góra
12
:
18
SBS 1 Międzyrzecz
Runda 14 (09.01.2011)
OSiR 1 Skwierzyna
8
:
22
CZARNI Żagań
Jedynka Gomad Gorzów
17
:
13
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
SYRENA Zb±szynek
15
:
15
Meprozet Stare Kurowo
GRYMAS 1 Zielona Góra
23
:
7
MOSiR Kostrzyn
Steinpol KG Wędrzyn
18
:
0
BYE
DAWID Nowa Sól
18
:
12
MILTON-MASTER Głogów
TĘCZA Krosno Odrz.
11
:
19
NAFTA Zielona Góra
SBS 1 Międzyrzecz
21
:
9
ALMAR Zielona Góra
Runda 15 (09.01.2011)
CZARNI Żagań
15
:
15
Jedynka Gomad Gorzów
Meprozet Stare Kurowo
12
:
18
OSiR 1 Skwierzyna
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
18
:
12
GRYMAS 1 Zielona Góra
BYE
0
:
18
SYRENA Zb±szynek
MOSiR Kostrzyn
11
:
19
DAWID Nowa Sól
NAFTA Zielona Góra
14
:
16
Steinpol KG Wędrzyn
MILTON-MASTER Głogów
12
:
18
SBS 1 Międzyrzecz
ALMAR Zielona Góra
17
:
13
TĘCZA Krosno Odrz.
Faza grupowa: Runda 1 (05.02.2011)
Jedynka Gomad Gorzów
20
:
10
SBS 1 Międzyrzecz
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
20
:
10
Steinpol KG Wędrzyn
OSiR 1 Skwierzyna
22
:
8
SYRENA Zb±szynek
CZARNI Żagań
18
:
0
BYE
Meprozet Stare Kurowo
11
:
19
TĘCZA Krosno Odrz.
NAFTA Zielona Góra
13
:
17
MOSiR Kostrzyn
MILTON-MASTER Głogów
10
:
20
GRYMAS 1 Zielona Góra
ALMAR Zielona Góra
18
:
12
DAWID Nowa Sól
Faza grupowa: Runda 2 (05.02.2011)
Steinpol KG Wędrzyn
5
:
25
Jedynka Gomad Gorzów
SBS 1 Międzyrzecz
12
:
18
OSiR 1 Skwierzyna
SYRENA Zb±szynek
13
:
17
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
TĘCZA Krosno Odrz.
18
:
0
BYE
CZARNI Żagań
13
:
17
NAFTA Zielona Góra
GRYMAS 1 Zielona Góra
22
:
8
Meprozet Stare Kurowo
MOSiR Kostrzyn
24
:
6
ALMAR Zielona Góra
DAWID Nowa Sól
25
:
4
MILTON-MASTER Głogów
Faza grupowa: Runda 3 (05.02.2011)
Jedynka Gomad Gorzów
5
:
25
OSiR 1 Skwierzyna
Steinpol KG Wędrzyn
7
:
23
SYRENA Zb±szynek
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
21
:
9
SBS 1 Międzyrzecz
NAFTA Zielona Góra
18
:
0
BYE
TĘCZA Krosno Odrz.
12
:
18
GRYMAS 1 Zielona Góra
ALMAR Zielona Góra
9
:
21
CZARNI Żagań
Meprozet Stare Kurowo
10
:
20
DAWID Nowa Sól
MILTON-MASTER Głogów
25
:
3
MOSiR Kostrzyn
Faza grupowa: Runda 4 (06.02.2011)
SYRENA Zb±szynek
9
:
21
Jedynka Gomad Gorzów
OSiR 1 Skwierzyna
5
:
25
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
SBS 1 Międzyrzecz
18
:
12
Steinpol KG Wędrzyn
GRYMAS 1 Zielona Góra
18
:
0
BYE
NAFTA Zielona Góra
23
:
7
ALMAR Zielona Góra
DAWID Nowa Sól
8
:
22
TĘCZA Krosno Odrz.
CZARNI Żagań
23
:
7
MILTON-MASTER Głogów
MOSiR Kostrzyn
15
:
15
Meprozet Stare Kurowo
Faza grupowa: Runda 5 (06.02.2011)
Jedynka Gomad Gorzów
15
:
15
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
SYRENA Zb±szynek
15
:
15
SBS 1 Międzyrzecz
Steinpol KG Wędrzyn
15
:
15
OSiR 1 Skwierzyna
ALMAR Zielona Góra
18
:
0
BYE
GRYMAS 1 Zielona Góra
15
:
15
DAWID Nowa Sól
MILTON-MASTER Głogów
9
:
21
NAFTA Zielona Góra
TĘCZA Krosno Odrz.
9
:
21
MOSiR Kostrzyn
Meprozet Stare Kurowo
9
:
21
CZARNI Żagań
Faza grupowa: Runda 6 (12.03.2011)
DAWID Nowa Sól
18
:
0
BYE
ALMAR Zielona Góra
25
:
4
MILTON-MASTER Głogów
MOSiR Kostrzyn
15
:
15
GRYMAS 1 Zielona Góra
NAFTA Zielona Góra
25
:
2
Meprozet Stare Kurowo
CZARNI Żagań
16
:
14
TĘCZA Krosno Odrz.
Faza grupowa: Runda 7 (12.03.2011)
MILTON-MASTER Głogów
18
:
0
BYE
DAWID Nowa Sól
23
:
7
MOSiR Kostrzyn
Meprozet Stare Kurowo
11
:
19
ALMAR Zielona Góra
GRYMAS 1 Zielona Góra
11
:
19
CZARNI Żagań
TĘCZA Krosno Odrz.
16
:
14
NAFTA Zielona Góra
Faza grupowa: Runda 8 (13.03.2011)
MOSiR Kostrzyn
18
:
0
BYE
MILTON-MASTER Głogów
18
:
0
Meprozet Stare Kurowo
CZARNI Żagań
9
:
21
DAWID Nowa Sól
ALMAR Zielona Góra
5
:
25
TĘCZA Krosno Odrz.
NAFTA Zielona Góra
16
:
14
GRYMAS 1 Zielona Góra
Faza grupowa: Runda 9 (13.03.2011)
Meprozet Stare Kurowo
18
:
0
BYE
MOSiR Kostrzyn
8
:
22
CZARNI Żagań
TĘCZA Krosno Odrz.
14
:
16
MILTON-MASTER Głogów
DAWID Nowa Sól
9
:
21
NAFTA Zielona Góra
GRYMAS 1 Zielona Góra
18
:
12
ALMAR Zielona Góra
Play-off (12.03.2011)
Jedynka Gomad Gorzów
+51.2 (imp)
SYRENA Zb±szynek
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA
+83.2 (imp)
OSiR 1 Skwierzyna
SBS 1 Międzyrzecz
-121.2 (imp)
Steinpol KG Wędrzyn
Mecz o 3. miejsce (12.03.2011)
OSiR 1 Skwierzyna
+0.8 (imp)
SYRENA Zb±szynek
Finał (12.03.2011)
Jedynka Gomad Gorzów
+3.8 (imp)
ZIEL-BRUK 1 ZIELONA GÓRA