Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (11.10.2019)
  CHDK Chodzież0:20Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów18:2GOK Kaczory
  SM Wągrowiec2:18SZLEMIK RCK Rogoźno
  Pil-Building Piła2:18MCK Czarnków

Runda 2 (25.10.2019)
  SM Wągrowiec15:5CHDK Chodzież
  MCK Czarnków14:6Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła:Karo WSM Wałcz
  GOK Kaczory15:5SZLEMIK RCK Rogoźno

Runda 3 (15.11.2019)
  CHDK Chodzież0:20Pil-Building Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno12:8MCK Czarnków
  GOK Kaczory9:11SM Wągrowiec
  Ziemowit Złotów15:5Karo WSM Wałcz

Runda 4 (22.11.2019)
  GOK Kaczory:CHDK Chodzież
  Karo WSM Wałcz:SZLEMIK RCK Rogoźno
  Pil-Building Piła:Ziemowit Złotów
  SM Wągrowiec:MCK Czarnków

Runda 5 (06.12.2019)
  CHDK Chodzież:Ziemowit Złotów
  SM Wągrowiec:Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków:GOK Kaczory
  SZLEMIK RCK Rogoźno:Pil-Building Piła

Runda 6 (20.12.2019)
  MCK Czarnków:CHDK Chodzież
  Pil-Building Piła:SM Wągrowiec
  SZLEMIK RCK Rogoźno:Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz:GOK Kaczory

Runda 7 (10.01.2020)
  CHDK Chodzież:SZLEMIK RCK Rogoźno
  GOK Kaczory:Pil-Building Piła
  Karo WSM Wałcz:MCK Czarnków
  SM Wągrowiec:Ziemowit Złotów

Runda 8 (24.01.2020)
  Karo WSM Wałcz:CHDK Chodzież
  GOK Kaczory:Ziemowit Złotów
  SZLEMIK RCK Rogoźno:SM Wągrowiec
  MCK Czarnków:Pil-Building Piła

Runda 9 (07.02.2020)
  CHDK Chodzież:SM Wągrowiec
  Ziemowit Złotów:MCK Czarnków
  Karo WSM Wałcz:Pil-Building Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno:GOK Kaczory

Runda 10 (21.02.2020)
  Pil-Building Piła:CHDK Chodzież
  MCK Czarnków:SZLEMIK RCK Rogoźno
  SM Wągrowiec:GOK Kaczory
  Karo WSM Wałcz:Ziemowit Złotów

Runda 11 (06.03.2020)
  CHDK Chodzież:GOK Kaczory
  SZLEMIK RCK Rogoźno:Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów:Pil-Building Piła
  MCK Czarnków:SM Wągrowiec

Runda 12 (13.03.2020)
  Ziemowit Złotów:CHDK Chodzież
  Karo WSM Wałcz:SM Wągrowiec
  GOK Kaczory:MCK Czarnków
  Pil-Building Piła:SZLEMIK RCK Rogoźno

Runda 13 (27.03.2020)
  CHDK Chodzież:MCK Czarnków
  SM Wągrowiec:Pil-Building Piła
  Ziemowit Złotów:SZLEMIK RCK Rogoźno
  GOK Kaczory:Karo WSM Wałcz

Runda 14 (03.04.2020)
  SZLEMIK RCK Rogoźno:CHDK Chodzież
  Pil-Building Piła:GOK Kaczory
  MCK Czarnków:Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów:SM Wągrowiec