Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (26.10.2019)
  Beskid Andrychów16:4UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Budowlani Bielsko-Biała4:16Tryton Skoczów
  Beskidy Park Bielsko-Biała9:11Geostan Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice11:9BOSMAL Bielsko-Biała

Runda 2 (26.10.2019)
  Tryton Skoczów4:16Geostan Bielsko-Biała
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała4:16BOSMAL Bielsko-Biała
  Budowlani Bielsko-Biała18:2Biesy Czechowice-Dziedzice
  Beskid Andrychów6:14Beskidy Park Bielsko-Biała

Runda 8 (09.11.2019)
  Beskid Andrychów9:11BOSMAL Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała:Biesy Czechowice-Dziedzice
  Beskidy Park Bielsko-Biała12:8MASKÓR Żywiec
  Budowlani Bielsko-Biała19:1UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała

Runda 5 (09.11.2019)
  Beskid Andrychów1:19Tryton Skoczów
  MASKÓR Żywiec18:2UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Budowlani Bielsko-Biała5:15Geostan Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała0:20Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 4 (23.11.2019)
  Budowlani Bielsko-Biała2:18Beskid Andrychów
  Tryton Skoczów6:14Beskidy Park Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała4:16Geostan Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec18:2Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 3 (23.11.2019)
  Beskidy Park Bielsko-Biała4:16Budowlani Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice18:2UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała1:19Tryton Skoczów
  Geostan Bielsko-Biała12:8MASKÓR Żywiec

Runda 6 (07.12.2019)
  Beskid Andrychów10:10MASKÓR Żywiec
  Geostan Bielsko-Biała1:19Tryton Skoczów
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała3:17BOSMAL Bielsko-Biała
  Budowlani Bielsko-Biała17:3Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 7 (07.12.2019)
  Beskid Andrychów:Geostan Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała4:16MASKÓR Żywiec
  Biesy Czechowice-Dziedzice19:1Tryton Skoczów
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała3:17Beskidy Park Bielsko-Biała

Runda 9 (18.01.2020)
  Beskid Andrychów19:1Beskidy Park Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała8:12Budowlani Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała17:3UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec16:4Tryton Skoczów

Runda 10 (18.01.2020)
  Beskid Andrychów9:11Biesy Czechowice-Dziedzice
  BOSMAL Bielsko-Biała18:2Beskidy Park Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec18:2Budowlani Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów10:10UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała

Runda 11 (01.02.2020)
  Beskidy Park Bielsko-Biała5:15Budowlani Bielsko-Biała
  Biesy Czechowice-Dziedzice19:1UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała17:3Tryton Skoczów
  Geostan Bielsko-Biała6:14MASKÓR Żywiec

Runda 12 (01.02.2020)
  Biesy Czechowice-Dziedzice14:6Beskid Andrychów
  BOSMAL Bielsko-Biała12:8Budowlani Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała19:1UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec12:8Tryton Skoczów

Runda 13 (22.02.2020)
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała1:19MASKÓR Żywiec
  Budowlani Bielsko-Biała18:2Geostan Bielsko-Biała
  Beskid Andrychów6:14BOSMAL Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała1:19Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 14 (22.02.2020)
  Beskidy Park Bielsko-Biała4:16BOSMAL Bielsko-Biała
  Geostan Bielsko-Biała:Beskid Andrychów
  MASKÓR Żywiec:Budowlani Bielsko-Biała
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała1:19Tryton Skoczów

Runda 15 (14.03.2020)
  Tryton Skoczów:Budowlani Bielsko-Biała
  MASKÓR Żywiec:Beskid Andrychów
  Geostan Bielsko-Biała:Beskidy Park Bielsko-Biała
  BOSMAL Bielsko-Biała:Biesy Czechowice-Dziedzice

Runda 16 (14.03.2020)
  Geostan Bielsko-Biała:Biesy Czechowice-Dziedzice
  MASKÓR Żywiec:Beskidy Park Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów:Beskid Andrychów
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała:Budowlani Bielsko-Biała

Runda 17 (28.03.2020)
  Beskid Andrychów:UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
  Beskidy Park Bielsko-Biała:Tryton Skoczów
  Biesy Czechowice-Dziedzice:MASKÓR Żywiec
  BOSMAL Bielsko-Biała:Geostan Bielsko-Biała

Runda 18 (28.03.2020)
  MASKÓR Żywiec:BOSMAL Bielsko-Biała
  Tryton Skoczów:Biesy Czechowice-Dziedzice
  UTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała:Beskidy Park Bielsko-Biała
  Budowlani Bielsko-Biała:Beskid Andrychów