Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (05.10.2018)
  KB Zielona Dolina Piła3:17Karo WSM Wałcz
  PIAST PSM-LW Piła9:11MCK Czarnków
  Ziemowit Złotów3:17SZLEMIK RCK Rogoźno
  Pil-Building Piła4:16GOK Kaczory
  CHDK Chodzież0:20SM Wągrowiec

Runda 2 (19.10.2018)
  SM Wągrowiec13:7SZLEMIK RCK Rogoźno
  GOK Kaczory15:5KB Zielona Dolina Piła
  Pil-Building Piła10:10CHDK Chodzież
  MCK Czarnków11:9Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów12:8PIAST PSM-LW Piła

Runda 3 (26.10.2018)
  MCK Czarnków18:2Pil-Building Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno12:8Karo WSM Wałcz
  KB Zielona Dolina Piła3:17PIAST PSM-LW Piła
  Ziemowit Złotów6:14SM Wągrowiec
  CHDK Chodzież14:6GOK Kaczory

Runda 4 (09.11.2018)
  CHDK Chodzież18:2Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz13:7GOK Kaczory
  Pil-Building Piła20:0KB Zielona Dolina Piła
  MCK Czarnków10:10SZLEMIK RCK Rogoźno
  SM Wągrowiec14:6PIAST PSM-LW Piła

Runda 5 (16.11.2018)
  SM Wągrowiec0:20MCK Czarnków
  GOK Kaczory17:3PIAST PSM-LW Piła
  Ziemowit Złotów17:3KB Zielona Dolina Piła
  CHDK Chodzież0:20Karo WSM Wałcz
  SZLEMIK RCK Rogoźno11:9Pil-Building Piła

Runda 6 (30.11.2018)
  SZLEMIK RCK Rogoźno18:2CHDK Chodzież
  PIAST PSM-LW Piła0:20Pil-Building Piła
  KB Zielona Dolina Piła2:18MCK Czarnków
  SM Wągrowiec20:0GOK Kaczory
  Karo WSM Wałcz12:8Ziemowit Złotów

Runda 7 (07.12.2018)
  Karo WSM Wałcz10:10SM Wągrowiec
  Pil-Building Piła6:14Ziemowit Złotów
  CHDK Chodzież14:6KB Zielona Dolina Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno18:2PIAST PSM-LW Piła
  GOK Kaczory7:13MCK Czarnków

Runda 8 (14.12.2018)
  PIAST PSM-LW Piła12:8CHDK Chodzież
  GOK Kaczory3:17SZLEMIK RCK Rogoźno
  Ziemowit Złotów1:19MCK Czarnków
  KB Zielona Dolina Piła13:7SM Wągrowiec
  Karo WSM Wałcz13:7Pil-Building Piła

Runda 9 (11.01.2019)
  GOK Kaczory6:14Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła12:8SM Wągrowiec
  PIAST PSM-LW Piła4:16Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków9:11CHDK Chodzież
  KB Zielona Dolina Piła7:13SZLEMIK RCK Rogoźno

Runda 10 (25.01.2019)
  Karo WSM Wałcz16:4KB Zielona Dolina Piła
  MCK Czarnków16:4PIAST PSM-LW Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno2:18Ziemowit Złotów
  GOK Kaczory5:15Pil-Building Piła
  SM Wągrowiec13:7CHDK Chodzież

Runda 11 (01.02.2019)
  SZLEMIK RCK Rogoźno15:5SM Wągrowiec
  KB Zielona Dolina Piła6:14GOK Kaczory
  CHDK Chodzież11:9Pil-Building Piła
  Karo WSM Wałcz17:3MCK Czarnków
  PIAST PSM-LW Piła11:9Ziemowit Złotów

Runda 12 (15.02.2019)
  Pil-Building Piła11:9MCK Czarnków
  Karo WSM Wałcz20:0SZLEMIK RCK Rogoźno
  PIAST PSM-LW Piła10:10KB Zielona Dolina Piła
  SM Wągrowiec16:4Ziemowit Złotów
  GOK Kaczory3:17CHDK Chodzież

Runda 13 (01.03.2019)
  Ziemowit Złotów8:12CHDK Chodzież
  GOK Kaczory7:13Karo WSM Wałcz
  KB Zielona Dolina Piła4:16Pil-Building Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno10:10MCK Czarnków
  PIAST PSM-LW Piła13:7SM Wągrowiec

Runda 14 (15.03.2019)
  MCK Czarnków14:6SM Wągrowiec
  PIAST PSM-LW Piła19:1GOK Kaczory
  KB Zielona Dolina Piła7:13Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz20:0CHDK Chodzież
  Pil-Building Piła18:2SZLEMIK RCK Rogoźno

Runda 15 (29.03.2019)
  CHDK Chodzież13:7SZLEMIK RCK Rogoźno
  Pil-Building Piła11:9PIAST PSM-LW Piła
  MCK Czarnków6:14KB Zielona Dolina Piła
  GOK Kaczory11:9SM Wągrowiec
  Ziemowit Złotów14:6Karo WSM Wałcz

Runda 16 (05.04.2019)
  SM Wągrowiec12:8Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów9:11Pil-Building Piła
  KB Zielona Dolina Piła3:17CHDK Chodzież
  PIAST PSM-LW Piła9:11SZLEMIK RCK Rogoźno
  MCK Czarnków15:5GOK Kaczory

Runda 17 (12.04.2019)
  CHDK Chodzież12:0PIAST PSM-LW Piła
  SZLEMIK RCK Rogoźno17:3GOK Kaczory
  MCK Czarnków5:15Ziemowit Złotów
  SM Wągrowiec6:14KB Zielona Dolina Piła
  Pil-Building Piła15:5Karo WSM Wałcz

Runda 18 (26.04.2019)
  Ziemowit Złotów20:0GOK Kaczory
  SM Wągrowiec2:18Pil-Building Piła
  Karo WSM Wałcz19:1PIAST PSM-LW Piła
  CHDK Chodzież6:14MCK Czarnków
  SZLEMIK RCK Rogoźno18:2KB Zielona Dolina Piła