Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (09.10.2009)
  Wełna Skoki10:20Gośliniak Murowana Goślina
  OOK Oborniki5:25Punkt Pniewy
  System Poznań25:5DK Stokrotka Poznań
  Żegrze Trefl Poznań24:6Alpol Poznań
  Pomorski II Poznań22:8Budowlani II Poznań

Runda 2 (16.10.2009)
  OOK Oborniki5:25Wełna Skoki
  DK Stokrotka Poznań11:19Gośliniak Murowana Goślina
  Punkt Pniewy19:11Żegrze Trefl Poznań (*)
  Budowlani II Poznań6:24System Poznań
  Alpol Poznań25:5Pomorski II Poznań

Runda 3 (23.10.2009)
  Wełna Skoki12:18DK Stokrotka Poznań
  Żegrze Trefl Poznań25:3OOK Oborniki
  Gośliniak Murowana Goślina25:4Budowlani II Poznań
  Pomorski II Poznań20:10Punkt Pniewy
  System Poznań18:12Alpol Poznań

Runda 4 (06.11.2009)
  Żegrze Trefl Poznań23:7Wełna Skoki
  Budowlani II Poznań14:16DK Stokrotka Poznań
  OOK Oborniki11:19Pomorski II Poznań
  Alpol Poznań19:11Gośliniak Murowana Goślina
  Punkt Pniewy17:13System Poznań

Runda 5 (13.11.2009)
  Wełna Skoki22:8Budowlani II Poznań
  Pomorski II Poznań8:22Żegrze Trefl Poznań
  DK Stokrotka Poznań12:18Alpol Poznań
  System Poznań25:3OOK Oborniki
  Gośliniak Murowana Goślina8:22Punkt Pniewy

Runda 6 (20.11.2009)
  Pomorski II Poznań14:16Wełna Skoki
  Alpol Poznań22:8Budowlani II Poznań
  Żegrze Trefl Poznań22:8System Poznań (*)
  Punkt Pniewy21:9DK Stokrotka Poznań
  OOK Oborniki10:20Gośliniak Murowana Goślina

Runda 7 (04.12.2009)
  Wełna Skoki16:14Alpol Poznań
  System Poznań22:8Pomorski II Poznań
  Budowlani II Poznań12:18Punkt Pniewy
  Gośliniak Murowana Goślina8:22Żegrze Trefl Poznań
  DK Stokrotka Poznań17:13OOK Oborniki

Runda 8 (11.12.2009)
  System Poznań15:15Wełna Skoki
  Punkt Pniewy13:17Alpol Poznań (*)
  Pomorski II Poznań22:8Gośliniak Murowana Goślina
  OOK Oborniki22:8Budowlani II Poznań
  Żegrze Trefl Poznań13:17DK Stokrotka Poznań

Runda 9 (08.01.2010)
  Wełna Skoki8:22Punkt Pniewy
  Gośliniak Murowana Goślina6:24System Poznań
  Alpol Poznań15:15OOK Oborniki
  DK Stokrotka Poznań10:20Pomorski II Poznań
  Budowlani II Poznań5:25Żegrze Trefl Poznań

Runda 10 (15.01.2010)
  Gośliniak Murowana Goślina25:5Wełna Skoki
  Punkt Pniewy25:5OOK Oborniki (*)
  DK Stokrotka Poznań25:5System Poznań
  Alpol Poznań21:9Żegrze Trefl Poznań
  Budowlani II Poznań19:11Pomorski II Poznań

Runda 11 (22.01.2010)
  Wełna Skoki16:14OOK Oborniki
  Gośliniak Murowana Goślina21:9DK Stokrotka Poznań
  Żegrze Trefl Poznań15:14Punkt Pniewy (*)
  System Poznań25:3Budowlani II Poznań
  Pomorski II Poznań11:19Alpol Poznań (*)

Runda 12 (05.02.2010)
  DK Stokrotka Poznań22:8Wełna Skoki (*)
  OOK Oborniki8:22Żegrze Trefl Poznań
  Budowlani II Poznań4:25Gośliniak Murowana Goślina
  Punkt Pniewy25:5Pomorski II Poznań
  Alpol Poznań4:25System Poznań

Runda 13 (12.02.2010)
  Wełna Skoki17:13Żegrze Trefl Poznań
  DK Stokrotka Poznań16:14Budowlani II Poznań
  Pomorski II Poznań10:20OOK Oborniki
  Gośliniak Murowana Goślina3:25Alpol Poznań
  System Poznań16:12Punkt Pniewy (*)

Runda 14 (19.02.2010)
  Budowlani II Poznań2:25Wełna Skoki
  Żegrze Trefl Poznań15:15Pomorski II Poznań
  Alpol Poznań14:16DK Stokrotka Poznań
  OOK Oborniki14:16System Poznań
  Punkt Pniewy17:13Gośliniak Murowana Goślina

Runda 15 (26.02.2010)
  Wełna Skoki9:21Pomorski II Poznań
  Budowlani II Poznań5:25Alpol Poznań
  System Poznań9:21Żegrze Trefl Poznań
  DK Stokrotka Poznań5:25Punkt Pniewy
  Gośliniak Murowana Goślina14:16OOK Oborniki

Runda 16 (12.03.2010)
  Alpol Poznań18:12Wełna Skoki
  Pomorski II Poznań2:25System Poznań
  Punkt Pniewy25:3Budowlani II Poznań
  Żegrze Trefl Poznań21:9Gośliniak Murowana Goślina
  OOK Oborniki23:7DK Stokrotka Poznań

Runda 17 (19.03.2010)
  Wełna Skoki20:10System Poznań
  Alpol Poznań9:21Punkt Pniewy
  Gośliniak Murowana Goślina22:8Pomorski II Poznań
  Budowlani II Poznań1:25OOK Oborniki
  DK Stokrotka Poznań14:16Żegrze Trefl Poznań

Runda 18 (26.03.2010)
  Punkt Pniewy25:5Wełna Skoki
  System Poznań23:7Gośliniak Murowana Goślina
  OOK Oborniki12:18Alpol Poznań
  Pomorski II Poznań14:16DK Stokrotka Poznań
  Żegrze Trefl Poznań25:3Budowlani II Poznań

Faza grupowa - runda 1 (09.04.2010)
  Punkt Pniewy10:20Alpol Poznań
  Żegrze Trefl Poznań12:18System Poznań
  Gośliniak Murowana Goślina13:17Pomorski II Poznań
  Wełna Skoki11:19DK Stokrotka Poznań
  OOK Oborniki25:1Budowlani II Poznań

Faza grupowa - runda 2 (23.04.2010)
  Punkt Pniewy15:15System Poznań
  Żegrze Trefl Poznań14:16Alpol Poznań
  Gośliniak Murowana Goślina16:14DK Stokrotka Poznań
  Wełna Skoki12:18Pomorski II Poznań

Faza grupowa - runda 3 (07.05.2010)
  Punkt Pniewy5:25Żegrze Trefl Poznań
  System Poznań15:15Alpol Poznań
  Gośliniak Murowana Goślina6:24Wełna Skoki
  DK Stokrotka Poznań19:11Pomorski II Poznań
  Budowlani II Poznań5:25OOK Oborniki