Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (16.10.2009)
  Drogowiec Piła13:17Bridge Club MOSiR Wałcz
  GOK Kaczory8:22Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków4:25Philips Piła
  Pil-Building Piła13:17Sed Lex Złotów
  Ziemowit Złotów18:0BYE

Runda 2 (23.10.2009)
  Bridge Club MOSiR Wałcz24:6Karo WSM Wałcz
  Sed Lex Złotów20:10Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła23:7Philips Piła
  Drogowiec Piła21:9GOK Kaczory
  MCK Czarnków18:0BYE

Runda 3 (06.11.2009)
  Karo WSM Wałcz3:25Pil-Building Piła
  Bridge Club MOSiR Wałcz19:11MCK Czarnków
  Ziemowit Złotów16:14Philips Piła
  Drogowiec Piła21:9Sed Lex Złotów
  GOK Kaczory18:0BYE

Runda 4 (13.11.2009)
  Ziemowit Złotów14:16MCK Czarnków
  Sed Lex Złotów15:15Karo WSM Wałcz
  Pil-Building Piła14:16Drogowiec Piła
  GOK Kaczory12:18Philips Piła
  Bridge Club MOSiR Wałcz18:0BYE

Runda 5 (27.11.2009)
  Bridge Club MOSiR Wałcz25:5GOK Kaczory
  Ziemowit Złotów14:16Drogowiec Piła
  Philips Piła11:19Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków21:9Sed Lex Złotów
  Pil-Building Piła18:0BYE

Runda 6 (04.12.2009)
  Ziemowit Złotów5:25Pil-Building Piła
  MCK Czarnków18:12Drogowiec Piła
  Philips Piła7:23Bridge Club MOSiR Wałcz
  Sed Lex Złotów2:25GOK Kaczory
  Karo WSM Wałcz18:0BYE

Runda 7 (11.12.2009)
  Sed Lex Złotów14:16Philips Piła
  Bridge Club MOSiR Wałcz14:16Ziemowit Złotów
  MCK Czarnków12:18Karo WSM Wałcz
  GOK Kaczory5:25Pil-Building Piła
  Drogowiec Piła18:0BYE

Runda 8 (08.01.2010)
  Sed Lex Złotów6:24Bridge Club MOSiR Wałcz
  Karo WSM Wałcz25:4Drogowiec Piła
  GOK Kaczory5:25Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła11:19MCK Czarnków
  Philips Piła18:0BYE

Runda 9 (15.01.2010)
  Philips Piła15:15Drogowiec Piła
  Karo WSM Wałcz17:13Ziemowit Złotów
  Bridge Club MOSiR Wałcz12:18Pil-Building Piła
  MCK Czarnków5:25GOK Kaczory
  Sed Lex Złotów18:0BYE

Runda 10 (29.01.2010)
  Bridge Club MOSiR Wałcz19:11Drogowiec Piła
  Karo WSM Wałcz25:3GOK Kaczory
  Philips Piła20:10MCK Czarnków
  Sed Lex Złotów11:19Pil-Building Piła
  BYE0:18Ziemowit Złotów

Runda 11 (05.02.2010)
  Karo WSM Wałcz16:14Bridge Club MOSiR Wałcz
  Ziemowit Złotów12:18Sed Lex Złotów
  Philips Piła8:22Pil-Building Piła
  GOK Kaczory4:25Drogowiec Piła
  BYE0:18MCK Czarnków

Runda 12 (19.02.2010)
  Pil-Building Piła16:14Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków10:20Bridge Club MOSiR Wałcz
  Philips Piła25:5Ziemowit Złotów
  Sed Lex Złotów14:16Drogowiec Piła
  BYE0:18GOK Kaczory

Runda 13 (26.02.2010)
  MCK Czarnków10:20Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz25:2Sed Lex Złotów
  Drogowiec Piła5:25Pil-Building Piła
  Philips Piła14:16GOK Kaczory
  BYE0:18Bridge Club MOSiR Wałcz

Runda 14 (12.03.2010)
  GOK Kaczory17:13Bridge Club MOSiR Wałcz
  Drogowiec Piła14:16Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz7:23Philips Piła
  Sed Lex Złotów16:14MCK Czarnków
  BYE0:18Pil-Building Piła

Runda 15 (19.03.2010)
  Pil-Building Piła25:2Ziemowit Złotów
  Drogowiec Piła18:0MCK Czarnków (*)
  Bridge Club MOSiR Wałcz19:11Philips Piła
  GOK Kaczory9:21Sed Lex Złotów
  BYE0:18Karo WSM Wałcz

Runda 16 (26.03.2010)
  Philips Piła25:4Sed Lex Złotów
  Ziemowit Złotów8:22Bridge Club MOSiR Wałcz
  Karo WSM Wałcz16:14MCK Czarnków
  Pil-Building Piła22:8GOK Kaczory
  BYE0:18Drogowiec Piła

Runda 17 (23.04.2010)
  Bridge Club MOSiR Wałcz18:12Sed Lex Złotów
  Drogowiec Piła14:16Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów14:16GOK Kaczory
  MCK Czarnków5:25Pil-Building Piła
  BYE0:18Philips Piła

Runda 18 (07.05.2010)
  Drogowiec Piła22:8Philips Piła
  Ziemowit Złotów14:16Karo WSM Wałcz
  Pil-Building Piła11:19Bridge Club MOSiR Wałcz
  GOK Kaczory12:18MCK Czarnków
  BYE0:18Sed Lex Złotów