Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Podane poniżej daty są terminami rozpoczęcia poszczególnych kolejek, niekoniecznie datami meczów.
Dokładna data danego meczu powinna być sprawdzona w harmonogramie rozgrywek.


Runda 1 (11.10.2017)
  BUDMOR Władysławowo20:0KONTRA Krokowa
  COMPENSA II Gdańsk6:14ALISON TEAM Gdańsk
  SENIORZY C.A.S. Gdynia10:10DK-SM Rumia Janowo II
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański7:13HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 2 (25.10.2017)
  ALISON TEAM Gdańsk7:13BUDMOR Władysławowo
  KONTRA Krokowa17:3DK-SM Rumia Janowo II
  SENIORZY C.A.S. Gdynia15:5SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  HOTEL AMBER Gdańsk12:8COMPENSA II Gdańsk

Runda 3 (13.11.2017)
  DK-SM Rumia Janowo II0:20BUDMOR Władysławowo
  KONTRA Krokowa18:2SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  COMPENSA II Gdańsk18:2SENIORZY C.A.S. Gdynia
  ALISON TEAM Gdańsk0:20HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 4 (29.11.2017)
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański18:2DK-SM Rumia Janowo II
  ALISON TEAM Gdańsk10:10SENIORZY C.A.S. Gdynia
  KONTRA Krokowa1:19COMPENSA II Gdańsk
  BUDMOR Władysławowo18:2HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 5 (11.12.2017)
  BUDMOR Władysławowo9:11SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  DK-SM Rumia Janowo II0:20COMPENSA II Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk20:0KONTRA Krokowa
  HOTEL AMBER Gdańsk20:0SENIORZY C.A.S. Gdynia

Runda 6 (08.01.2018)
  SENIORZY C.A.S. Gdynia8:12BUDMOR Władysławowo
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański14:6COMPENSA II Gdańsk
  DK-SM Rumia Janowo II2:18ALISON TEAM Gdańsk
  KONTRA Krokowa3:17HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 7 (24.01.2018)
  COMPENSA II Gdańsk4:16BUDMOR Władysławowo
  SENIORZY C.A.S. Gdynia2:18KONTRA Krokowa
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański7:13ALISON TEAM Gdańsk
  HOTEL AMBER Gdańsk20:0DK-SM Rumia Janowo II

Runda 8 (12.02.2018)
  KONTRA Krokowa0:20BUDMOR Władysławowo
  ALISON TEAM Gdańsk0:20COMPENSA II Gdańsk
  DK-SM Rumia Janowo II2:18SENIORZY C.A.S. Gdynia
  HOTEL AMBER Gdańsk16:4SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański

Runda 9 (26.02.2018)
  BUDMOR Władysławowo19:1ALISON TEAM Gdańsk
  DK-SM Rumia Janowo II0:20KONTRA Krokowa
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański5:15SENIORZY C.A.S. Gdynia
  COMPENSA II Gdańsk12:8HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 10 (15.03.2018)
  BUDMOR Władysławowo20:0DK-SM Rumia Janowo II
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański17:3KONTRA Krokowa
  SENIORZY C.A.S. Gdynia8:12COMPENSA II Gdańsk
  HOTEL AMBER Gdańsk14:6ALISON TEAM Gdańsk

Runda 11 (02.04.2018)
  DK-SM Rumia Janowo II3:17SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  SENIORZY C.A.S. Gdynia12:0ALISON TEAM Gdańsk
  COMPENSA II Gdańsk14:6KONTRA Krokowa
  HOTEL AMBER Gdańsk9:11BUDMOR Władysławowo

Runda 12 (18.04.2018)
  SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański12:8BUDMOR Władysławowo
  COMPENSA II Gdańsk20:0DK-SM Rumia Janowo II
  KONTRA Krokowa15:5ALISON TEAM Gdańsk
  SENIORZY C.A.S. Gdynia3:17HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 13
  BUDMOR Władysławowo16:4SENIORZY C.A.S. Gdynia
  COMPENSA II Gdańsk9:11SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  ALISON TEAM Gdańsk20:0DK-SM Rumia Janowo II
  HOTEL AMBER Gdańsk20:0KONTRA Krokowa

Runda 14
  BUDMOR Władysławowo5:15COMPENSA II Gdańsk
  KONTRA Krokowa6:14SENIORZY C.A.S. Gdynia
  ALISON TEAM Gdańsk4:16SMBS KOCIEWIE Starogard Gdański
  DK-SM Rumia Janowo II0:20HOTEL AMBER Gdańsk