Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (07.10.2016)
  MCK Czarnków5:15SM Wągrowiec
  Pil-Building Piła20:0CHDK Chodzież
  Ziemowit Złotów10:10Piast PSM-LW Piła
  KARO WSM Wałcz8:12GOK Kaczory

Runda 2 (21.10.2016)
  Piast PSM-LW Piła8:12KARO WSM Wałcz
  CHDK Chodzież0:20MCK Czarnków
  Ziemowit Złotów12:8GOK Kaczory
  SM Wągrowiec9:11Pil-Building Piła

Runda 3 (28.10.2016)
  CHDK Chodzież0:20Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła19:1Piast PSM-LW Piła
  GOK Kaczory11:9MCK Czarnków
  SM Wągrowiec15:5KARO WSM Wałcz

Runda 4 (04.11.2016)
  GOK Kaczory4:16SM Wągrowiec
  Ziemowit Złotów14:6Pil-Building Piła
  MCK Czarnków7:13KARO WSM Wałcz
  CHDK Chodzież0:20Piast PSM-LW Piła

Runda 5 (18.11.2016)
  GOK Kaczory7:13Pil-Building Piła
  KARO WSM Wałcz20:0CHDK Chodzież
  SM Wągrowiec5:15Ziemowit Złotów
  MCK Czarnków16:4Piast PSM-LW Piła

Runda 6 (09.12.2016)
  KARO WSM Wałcz11:9Ziemowit Złotów
  Piast PSM-LW Piła6:14GOK Kaczory
  CHDK Chodzież0:20SM Wągrowiec
  Pil-Building Piła13:7MCK Czarnków

Runda 7 (13.01.2017)
  Piast PSM-LW Piła17:3SM Wągrowiec
  Pil-Building Piła13:7KARO WSM Wałcz
  GOK Kaczory20:0CHDK Chodzież
  MCK Czarnków3:17Ziemowit Złotów

Runda 8 (20.01.2017)
  SM Wągrowiec15:5MCK Czarnków
  CHDK Chodzież0:20Pil-Building Piła
  Piast PSM-LW Piła3:17Ziemowit Złotów
  GOK Kaczory8:12KARO WSM Wałcz

Runda 9 (27.01.2017)
  KARO WSM Wałcz18:2Piast PSM-LW Piła
  MCK Czarnków12:8CHDK Chodzież
  GOK Kaczory8:12Ziemowit Złotów
  Pil-Building Piła10:10SM Wągrowiec

Runda 10 (03.02.2017)
  Ziemowit Złotów16:4CHDK Chodzież
  Piast PSM-LW Piła1:19Pil-Building Piła
  MCK Czarnków4:16GOK Kaczory
  KARO WSM Wałcz18:2SM Wągrowiec

Runda 11 (17.02.2017)
  SM Wągrowiec4:16GOK Kaczory
  Pil-Building Piła10:10Ziemowit Złotów
  KARO WSM Wałcz13:7MCK Czarnków
  Piast PSM-LW Piła18:2CHDK Chodzież

Runda 12 (03.03.2017)
  Pil-Building Piła15:5GOK Kaczory
  CHDK Chodzież0:20KARO WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów7:13SM Wągrowiec
  Piast PSM-LW Piła13:7MCK Czarnków

Runda 13 (17.03.2017)
  Ziemowit Złotów5:15KARO WSM Wałcz
  GOK Kaczory6:14Piast PSM-LW Piła
  SM Wągrowiec20:0CHDK Chodzież
  MCK Czarnków5:15Pil-Building Piła

Runda 14 (31.03.2017)
  SM Wągrowiec13:7Piast PSM-LW Piła
  KARO WSM Wałcz12:8Pil-Building Piła
  CHDK Chodzież0:20GOK Kaczory
  Ziemowit Złotów8:12MCK Czarnków