Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (25.11.2016)
  GSBS 1 Gorzów Wlkp.12.54:7.46GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  Spójnia Ośno Lubuskie16.11:3.89MOSiR 2 Kostrzyn
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.12:0BYE
  OSiR 1 Skwierzyna20:0OSiR 2 Skwierzyna
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz15.24:4.76Instalko 3 SBS Międzyrzecz

Runda 2 (09.12.2016)
  Spójnia Ośno Lubuskie19.79:0.21GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.0:20GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  MOSiR 2 Kostrzyn12:0BYE
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz17.25:2.75OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz20:0OSiR 2 Skwierzyna

Runda 3 (13.01.2017)
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.1.35:18.65Spójnia Ośno Lubuskie
  MOSiR 2 Kostrzyn8.10:11.90GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  GSBS 2 Gorzów Wlkp.12:0BYE
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz20:0OSiR 2 Skwierzyna
  OSiR 1 Skwierzyna0.15:19.85Instalko 3 SBS Międzyrzecz

Runda 4 (27.01.2017)
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.0:20GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  Spójnia Ośno Lubuskie12:0BYE
  GSBS 2 Gorzów Wlkp.5.92:14.08MOSiR 2 Kostrzyn
  OSiR 2 Skwierzyna0:20OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz9.01:10.99Instalko 2 SBS Międzyrzecz

Runda 5 (10.02.2017)
  GSBS 1 Gorzów Wlkp.12:0BYE
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.0.86:19.14MOSiR 2 Kostrzyn
  GSBS 2 Gorzów Wlkp.4.76:15.24Spójnia Ośno Lubuskie
  OSiR 1 Skwierzyna15.97:4.03Instalko 2 SBS Międzyrzecz
  OSiR 2 Skwierzyna4.03:15.97Instalko 3 SBS Międzyrzecz

Runda 6 (24.02.2017)
  GSBS 2 Gorzów Wlkp.15.24:4.76GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  MOSiR 2 Kostrzyn13.15:6.85Spójnia Ośno Lubuskie
  BYE0:12GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.
  OSiR 2 Skwierzyna0.15:19.85Instalko 2 SBS Międzyrzecz
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz16.11:3.89OSiR 1 Skwierzyna

Runda 7 (10.03.2017)
  GSBS 1 Gorzów Wlkp.2.21:17.79Spójnia Ośno Lubuskie
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.0:20GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  BYE0:12MOSiR 2 Kostrzyn
  OSiR 1 Skwierzyna20:0OSiR 2 Skwierzyna
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz10:10Instalko 3 SBS Międzyrzecz

Runda 8 (24.03.2017)
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.0.21:19.79Spójnia Ośno Lubuskie
  GSBS 1 Gorzów Wlkp.8.77:11.23MOSiR 2 Kostrzyn
  BYE0:12GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz11.23:8.77OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz20:0OSiR 2 Skwierzyna

Runda 9 (07.04.2017)
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.3.75:16.25GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  BYE0:12Spójnia Ośno Lubuskie
  MOSiR 2 Kostrzyn5.74:14.26GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz14.08:5.92OSiR 2 Skwierzyna
  OSiR 1 Skwierzyna4.17:15.83Instalko 3 SBS Międzyrzecz

Runda 10 (21.04.2017)
  BYE0:12GSBS 1 Gorzów Wlkp.
  GSBS Przystań Junior Gorzów Wlkp.8.77:11.23MOSiR 2 Kostrzyn
  Spójnia Ośno Lubuskie10.25:9.75GSBS 2 Gorzów Wlkp.

Półfinały (17.05.2017)
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz0 (imp)GSBS 2 Gorzów Wlkp. (*)
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz-57 (imp)Spójnia Ośno Lubuskie

Finał i mecz o 3. m-ce (03.06.2017)
  Spójnia Ośno Lubuskie-48 (imp)GSBS 2 Gorzów Wlkp.
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz0 (imp)Instalko 3 SBS Międzyrzecz