Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki s± zapisane szar± czcionk±

Podane poniżej daty s± terminami rozpoczęcia poszczególnych kolejek, niekoniecznie datami meczów.
Dokładna data danego meczu powinna być sprawdzona w harmonogramie rozgrywek.


Runda 1 (18.10.2016)
  KONTRA Krokowa13:7BUDMOR Władysławowo
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum8:12SMBS KOCIEWIE B±czek
  KSN START Gdynia15:5DK-SM Rumia Janowo II
  ALISON TEAM Gdańsk16:4HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 2 (02.11.2016)
  BUDMOR Władysławowo3:17GALERIA Kartuzy
  DK-SM Rumia Janowo II1:19KONTRA Krokowa
  HOTEL AMBER Gdańsk6:14KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
  ALISON TEAM Gdańsk10:10KSN START Gdynia

Runda 3 (16.11.2016)
  GALERIA Kartuzy3:17SMBS KOCIEWIE B±czek
  BUDMOR Władysławowo20:0DK-SM Rumia Janowo II
  KONTRA Krokowa13:7ALISON TEAM Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum18:2KSN START Gdynia

Runda 4 (30.11.2016)
  DK-SM Rumia Janowo II0:20GALERIA Kartuzy
  SMBS KOCIEWIE B±czek4:16HOTEL AMBER Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk5:15BUDMOR Władysławowo
  KONTRA Krokowa2:18KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum

Runda 5 (13.12.2016)
  GALERIA Kartuzy4:16HOTEL AMBER Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk10:10DK-SM Rumia Janowo II
  KSN START Gdynia5:15SMBS KOCIEWIE B±czek
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum3:17BUDMOR Władysławowo

Runda 6 (04.01.2017)
  GALERIA Kartuzy6:14ALISON TEAM Gdańsk
  HOTEL AMBER Gdańsk11:9KSN START Gdynia
  DK-SM Rumia Janowo II0:20KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
  SMBS KOCIEWIE B±czek6:14KONTRA Krokowa

Runda 7 (17.01.2017)
  KSN START Gdynia3:17GALERIA Kartuzy
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum17:3ALISON TEAM Gdańsk
  KONTRA Krokowa15:5HOTEL AMBER Gdańsk
  BUDMOR Władysławowo18:2SMBS KOCIEWIE B±czek

Runda 8 (31.01.2017)
  GALERIA Kartuzy17:3KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
  KSN START Gdynia5:15KONTRA Krokowa
  HOTEL AMBER Gdańsk18:2BUDMOR Władysławowo
  SMBS KOCIEWIE B±czek20:0DK-SM Rumia Janowo II

Runda 9 (15.02.2017)
  KONTRA Krokowa0:20GALERIA Kartuzy
  BUDMOR Władysławowo20:0KSN START Gdynia
  SMBS KOCIEWIE B±czek2:18ALISON TEAM Gdańsk
  DK-SM Rumia Janowo II0:20HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 10 (01.03.2017)
  BUDMOR Władysławowo12:8KONTRA Krokowa
  SMBS KOCIEWIE B±czek15:5KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
  DK-SM Rumia Janowo II1:19KSN START Gdynia
  HOTEL AMBER Gdańsk0:20ALISON TEAM Gdańsk

Runda 11 (14.03.2017)
  GALERIA Kartuzy7:13BUDMOR Władysławowo
  KONTRA Krokowa16:4DK-SM Rumia Janowo II
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum16:4HOTEL AMBER Gdańsk
  KSN START Gdynia6:14ALISON TEAM Gdańsk

Runda 12 (28.03.2017)
  SMBS KOCIEWIE B±czek7:13GALERIA Kartuzy
  DK-SM Rumia Janowo II1:19BUDMOR Władysławowo
  ALISON TEAM Gdańsk15:5KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia14:6KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum

Runda 13 (19.04.2017)
  GALERIA Kartuzy10:10DK-SM Rumia Janowo II
  HOTEL AMBER Gdańsk6:14SMBS KOCIEWIE B±czek
  BUDMOR Władysławowo19:1ALISON TEAM Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum14:6KONTRA Krokowa

Runda 14 (10.05.2017)
  HOTEL AMBER Gdańsk2:18GALERIA Kartuzy
  DK-SM Rumia Janowo II1:19ALISON TEAM Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE B±czek17:3KSN START Gdynia
  BUDMOR Władysławowo18:2KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum

Runda 15 (23.05.2017)
  ALISON TEAM Gdańsk12:8GALERIA Kartuzy
  KSN START Gdynia11:9HOTEL AMBER Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum19:1DK-SM Rumia Janowo II
  KONTRA Krokowa15:5SMBS KOCIEWIE B±czek

Runda finałowa 1 (01.06.2017)
  GALERIA Kartuzy6:14KSN START Gdynia
  ALISON TEAM Gdańsk7:13KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
  HOTEL AMBER Gdańsk12:8KONTRA Krokowa
  SMBS KOCIEWIE B±czek13:7BUDMOR Władysławowo

Runda finałowa 2 (01.06.2017)
  KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum15:5GALERIA Kartuzy
  KONTRA Krokowa12:8KSN START Gdynia
  BUDMOR Władysławowo17:3HOTEL AMBER Gdańsk
  DK-SM Rumia Janowo II0:17SMBS KOCIEWIE B±czek

Runda finałowa 3 (01.06.2017)
  GALERIA Kartuzy17:3KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia2:18BUDMOR Władysławowo
  ALISON TEAM Gdańsk3:17SMBS KOCIEWIE B±czek
  HOTEL AMBER Gdańsk13:7DK-SM Rumia Janowo II