Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (09.10.2015)
  SM Wągrowiec7:13Pil Bulding Piła
  Piast PSML Piła2:18KARO-WSM Wałcz
  GOK Kaczory11:9Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów3:17MCK Czarnków

Runda 2 (23.10.2015)
  Piast PSML Piła20:0SM Wągrowiec
  Ziemowit Złotów6:14Pil Bulding Piła
  KARO-WSM Wałcz16:4Ziemowit II Złotów
  MCK Czarnków7:13GOK Kaczory

Runda 3 (06.11.2015)
  SM Wągrowiec0:20Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów13:7Piast PSML Piła
  Pil Bulding Piła9:11MCK Czarnków
  GOK Kaczory6:14KARO-WSM Wałcz

Runda 4 (13.11.2015)
  Ziemowit II Złotów16:4SM Wągrowiec
  MCK Czarnków2:18Ziemowit Złotów
  Piast PSML Piła13:7GOK Kaczory
  KARO-WSM Wałcz15:5Pil Bulding Piła

Runda 5 (20.11.2015)
  SM Wągrowiec9:11MCK Czarnków
  GOK Kaczory6:14Ziemowit II Złotów
  Ziemowit Złotów7:13KARO-WSM Wałcz
  Pil Bulding Piła16:4Piast PSML Piła

Runda 6 (04.12.2015)
  GOK Kaczory4:16SM Wągrowiec
  KARO-WSM Wałcz11:9MCK Czarnków
  Ziemowit II Złotów3:17Pil Bulding Piła
  Piast PSML Piła5:15Ziemowit Złotów

Runda 7 (18.12.2015)
  SM Wągrowiec1:19KARO-WSM Wałcz
  Pil Bulding Piła13:7GOK Kaczory
  MCK Czarnków12:8Piast PSML Piła
  Ziemowit Złotów3:17Ziemowit II Złotów

Runda 8 (08.01.2016)
  Pil Bulding Piła12:8SM Wągrowiec
  KARO-WSM Wałcz18:2Piast PSML Piła
  Ziemowit Złotów0:20GOK Kaczory
  MCK Czarnków17:3Ziemowit II Złotów

Runda 9 (22.01.2016)
  SM Wągrowiec16:4Piast PSML Piła
  Pil Bulding Piła15:5Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów5:15KARO-WSM Wałcz
  GOK Kaczory13:7MCK Czarnków

Runda 10 (05.02.2016)
  Ziemowit Złotów10:10SM Wągrowiec
  Piast PSML Piła10:10Ziemowit II Złotów
  MCK Czarnków6:14Pil Bulding Piła
  KARO-WSM Wałcz14:6GOK Kaczory

Runda 11 (12.02.2016)
  SM Wągrowiec6:14Ziemowit II Złotów
  Ziemowit Złotów12:8MCK Czarnków
  GOK Kaczory3:17Piast PSML Piła
  Pil Bulding Piła18:2KARO-WSM Wałcz

Runda 12 (26.02.2016)
  MCK Czarnków13:7SM Wągrowiec
  Ziemowit II Złotów19:1GOK Kaczory
  KARO-WSM Wałcz20:0Ziemowit Złotów
  Piast PSML Piła10:10Pil Bulding Piła

Runda 13 (11.03.2016)
  SM Wągrowiec13:7GOK Kaczory
  MCK Czarnków4:16KARO-WSM Wałcz
  Pil Bulding Piła16:4Ziemowit II Złotów
  Ziemowit Złotów1:19Piast PSML Piła

Runda 14 (25.03.2016)
  KARO-WSM Wałcz11:9SM Wągrowiec
  GOK Kaczory5:15Pil Bulding Piła
  Piast PSML Piła16:4MCK Czarnków
  Ziemowit II Złotów18:2Ziemowit Złotów