Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (20.11.2015)
  OSiR 1 Skwierzyna7.46:12.54OSiR 2 Skwierzyna
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz11.90:8.10Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  Spójnia Ośno Lubuskie19.58:0.42Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin
  OZBS Gorzów Wlkp. 218.56:1.44OZBS Gorzów Wlkp. 1

Runda 2 (04.12.2015)
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz8.10:11.90OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz17.01:2.99OSiR 2 Skwierzyna
  OZBS Gorzów Wlkp. 211.68:8.32Spójnia Ośno Lubuskie
  OZBS Gorzów Wlkp. 13.75:16.25Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin

Runda 3 (18.12.2015)
  OSiR 1 Skwierzyna2.99:17.01Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  OSiR 2 Skwierzyna0:20Instalko 2 SBS Międzyrzecz
  Spójnia Ośno Lubuskie20:0OZBS Gorzów Wlkp. 1
  Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin16.25:3.75OZBS Gorzów Wlkp. 2

Runda 4 (29.01.2016)
  OSiR 2 Skwierzyna0.21:19.79OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz7.88:12.12Instalko 2 SBS Międzyrzecz (*)
  Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin7.05:12.95Spójnia Ośno Lubuskie
  OZBS Gorzów Wlkp. 11.53:18.47OZBS Gorzów Wlkp. 2 (*)

Runda 5 (12.02.2016)
  OSiR 1 Skwierzyna8.77:11.23Instalko 2 SBS Międzyrzecz
  OSiR 2 Skwierzyna8.10:11.90Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  Spójnia Ośno Lubuskie10.50:9.50OZBS Gorzów Wlkp. 2
  Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin15.39:4.61OZBS Gorzów Wlkp. 1

Runda 6 (26.02.2016)
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz19.37:0.63OSiR 1 Skwierzyna
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz18.47:1.53OSiR 2 Skwierzyna
  OZBS Gorzów Wlkp. 14.92:15.08Spójnia Ośno Lubuskie
  OZBS Gorzów Wlkp. 23.62:16.38Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin

Runda 7 (25.03.2016)
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz-36 (imp)Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin
  Spójnia Ośno Lubuskie-33 (imp)Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  OSiR 1 Skwierzyna-7 (imp)OZBS Gorzów Wlkp. 1 (*)
  OZBS Gorzów Wlkp. 2-1 (imp)OSiR 2 Skwierzyna (*)

Runda 8 (01.04.2016)
  Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin-5 (imp)Instalko 2 SBS Międzyrzecz
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz+9 (imp)Spójnia Ośno Lubuskie
  OZBS Gorzów Wlkp. 1+2 (imp)OSiR 1 Skwierzyna (*)
  OSiR 2 Skwierzyna+2 (imp)OZBS Gorzów Wlkp. 2 (*)

Finał‚ i mecz o 3. m-ce (1) (15.04.2016)
  Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin+30 (imp)Instalko 3 SBS Międzyrzecz
  Instalko 2 SBS Międzyrzecz+10 (imp)Spójnia Ośno Lubuskie

Finał‚ i mecz o 3. m-ce (2) (29.04.2016)
  Instalko 3 SBS Międzyrzecz-25 (imp)Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin
  Spójnia Ośno Lubuskie+10 (imp)Instalko 2 SBS Międzyrzecz