Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Podane poniżej daty są terminami rozpoczęcia poszczególnych kolejek, niekoniecznie datami meczów.
Dokładna data danego meczu powinna być sprawdzona w harmonogramie rozgrywek.


Runda 1 (13.10.2015)
  DK SM JANOWO II Rumia0:20KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia11:9MDK ALFA Rumia
  ALISON TEAM Gdańsk1:19BLOTKA Gdańsk
  SIGNUM Gdańsk16:4HOTEL AMBER Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum6:14WRÓBLE Gdańsk

Runda 2 (28.10.2015)
  HOTEL AMBER Gdańsk17:3ALISON TEAM Gdańsk
  WRÓBLE Gdańsk2:18BLOTKA Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy6:14KOZA-NOSTRA SCK Sztum

Runda 3 (17.11.2015)
  KONTRA Krokowa13:7KSN START Gdynia
  DK SM JANOWO II Rumia12:8MIKADO Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk14:6WRÓBLE Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk9:11SMBS KOCIEWIE Skarszewy
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum6:14SIGNUM Gdańsk

Runda 4 (01.12.2015)
  MIKADO Gdańsk12:8KONTRA Krokowa
  DK SM JANOWO II Rumia2:18MDK ALFA Rumia
  WRÓBLE Gdańsk16:4SMBS KOCIEWIE Skarszewy
  HOTEL AMBER Gdańsk14:6KOZA-NOSTRA SCK Sztum
  SIGNUM Gdańsk12:8BLOTKA Gdańsk

Runda 5 (15.12.2015)
  MDK ALFA Rumia6:14MIKADO Gdańsk
  KSN START Gdynia18:2DK SM JANOWO II Rumia
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy18:2ALISON TEAM Gdańsk
  WRÓBLE Gdańsk12:8SIGNUM Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk19:1HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 6 (05.01.2016)
  KONTRA Krokowa3:17MDK ALFA Rumia
  MIKADO Gdańsk16:4KSN START Gdynia
  ALISON TEAM Gdańsk1:19KOZA-NOSTRA SCK Sztum
  SIGNUM Gdańsk6:14SMBS KOCIEWIE Skarszewy
  HOTEL AMBER Gdańsk13:7WRÓBLE Gdańsk

Runda 7 (19.01.2016)
  ALISON TEAM Gdańsk12:8SIGNUM Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum4:16BLOTKA Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy3:17HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 8 (03.02.2016)
  KONTRA Krokowa16:0DK SM JANOWO II Rumia
  MDK ALFA Rumia16:4KSN START Gdynia
  BLOTKA Gdańsk20:0ALISON TEAM Gdańsk
  HOTEL AMBER Gdańsk0:20SIGNUM Gdańsk
  WRÓBLE Gdańsk0:20KOZA-NOSTRA SCK Sztum

Runda 9 (16.02.2016)
  ALISON TEAM Gdańsk2:18HOTEL AMBER Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk18:2WRÓBLE Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum12:8SMBS KOCIEWIE Skarszewy

Runda 10 (01.03.2016)
  KSN START Gdynia13:7KONTRA Krokowa
  MIKADO Gdańsk17:3DK SM JANOWO II Rumia
  WRÓBLE Gdańsk17:3ALISON TEAM Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy17:3BLOTKA Gdańsk
  SIGNUM Gdańsk13:7KOZA-NOSTRA SCK Sztum

Runda 11 (15.03.2016)
  KONTRA Krokowa12:8MIKADO Gdańsk
  MDK ALFA Rumia20:0DK SM JANOWO II Rumia
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum15:5HOTEL AMBER Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy12:0WRÓBLE Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk12:8SIGNUM Gdańsk

Runda 12 (29.03.2016)
  MIKADO Gdańsk18:2MDK ALFA Rumia
  DK SM JANOWO II Rumia5:15KSN START Gdynia
  ALISON TEAM Gdańsk3:17SMBS KOCIEWIE Skarszewy
  SIGNUM Gdańsk14:6WRÓBLE Gdańsk
  HOTEL AMBER Gdańsk12:8BLOTKA Gdańsk

Runda 13 (12.04.2016)
  MDK ALFA Rumia14:6KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia12:8MIKADO Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum18:2ALISON TEAM Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE Skarszewy12:8SIGNUM Gdańsk
  WRÓBLE Gdańsk14:6HOTEL AMBER Gdańsk

Runda 14 (26.04.2016)
  SIGNUM Gdańsk15:5ALISON TEAM Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk8:12KOZA-NOSTRA SCK Sztum
  HOTEL AMBER Gdańsk16:4SMBS KOCIEWIE Skarszewy

Runda finałowa 1
  MDK ALFA Rumia20:0MIKADO Gdańsk
  BLOTKA Gdańsk17:3SIGNUM Gdańsk

Runda finałowa 2
  MIKADO Gdańsk7:13KONTRA Krokowa
  SIGNUM Gdańsk18:2KOZA-NOSTRA SCK Sztum

Runda finałowa 3
  KONTRA Krokowa2:18MDK ALFA Rumia
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum3:17BLOTKA Gdańsk

Runda finałowa 4 (18.06.2016)
  MDK ALFA Rumia5:15KOZA-NOSTRA SCK Sztum
  BLOTKA Gdańsk10:10KONTRA Krokowa
  MIKADO Gdańsk4:16SIGNUM Gdańsk

Runda finałowa 5 (18.06.2016)
  SIGNUM Gdańsk14:6MDK ALFA Rumia
  MIKADO Gdańsk6:14BLOTKA Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum13:7KONTRA Krokowa

Runda finałowa 6 (18.06.2016)
  MDK ALFA Rumia16:4BLOTKA Gdańsk
  KONTRA Krokowa8:12SIGNUM Gdańsk
  KOZA-NOSTRA SCK Sztum2:18MIKADO Gdańsk