Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (03.10.2014)
  ALPOL Poznań 18.97:1.03WKBS Września
  Dębina 1 Poznań 5.32:14.68KOPERNIK Poznań
  IOR II Poznań 8.73:11.27IOR III Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 16.90:3.10OOK Oborniki
  Cybinka Poznań 3.21:16.79Karo Poznań
  Komster I Poznań 11.67:8.33Komster II Poznań

Runda 2 (10.10.2014)
  WKBS Września 19.85:0.15Komster II Poznań
  Karo Poznań 11.86:8.14Komster I Poznań
  OOK Oborniki 17.96:2.04Cybinka Poznań
  IOR III Poznań 13.94:6.06JARDOB Murowana Goślina
  KOPERNIK Poznań 7.22:12.78IOR II Poznań
  ALPOL Poznań 14.39:5.61Dębina 1 Poznań

Runda 3 (17.10.2014)
  Dębina 1 Poznań 0:20WKBS Września
  IOR II Poznań 3.32:16.68ALPOL Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 4.37:15.63KOPERNIK Poznań
  Cybinka Poznań 11.47:8.53IOR III Poznań
  Komster I Poznań 8.53:11.47OOK Oborniki
  Komster II Poznań 13.46:6.54Karo Poznań

Runda 4 (24.10.2014)
  WKBS Września 10.44:9.56Karo Poznań
  OOK Oborniki 4.50:15.50Komster II Poznań
  IOR III Poznań 5.46:14.54Komster I Poznań
  KOPERNIK Poznań 1.87:18.13Cybinka Poznań
  ALPOL Poznań 12.42:7.58JARDOB Murowana Goślina
  Dębina 1 Poznań 0:20IOR II Poznań

Runda 5 (07.11.2014)
  IOR II Poznań 3.54:16.46WKBS Września
  JARDOB Murowana Goślina 17.11:2.89Dębina 1 Poznań
  Cybinka Poznań 7.05:12.95ALPOL Poznań
  Komster I Poznań 16.68:3.32KOPERNIK Poznań
  Komster II Poznań 5.91:14.09IOR III Poznań
  Karo Poznań 4.37:15.63OOK Oborniki

Runda 6 (14.11.2014)
  WKBS Września 14.24:5.76OOK Oborniki
  IOR III Poznań 2.40:17.60Karo Poznań
  KOPERNIK Poznań 14.96:5.04Komster II Poznań
  ALPOL Poznań 13.62:6.38Komster I Poznań
  Dębina 1 Poznań 3.88:16.12Cybinka Poznań
  IOR II Poznań 7.58:12.42JARDOB Murowana Goślina

Runda 7 (21.11.2014)
  JARDOB Murowana Goślina 2.40:17.60WKBS Września
  Cybinka Poznań 4.90:15.10IOR II Poznań
  Komster I Poznań 18.61:1.39Dębina 1 Poznań
  Komster II Poznań 6.22:13.78ALPOL Poznań
  Karo Poznań 12.95:7.05KOPERNIK Poznań
  OOK Oborniki 9.78:10.22IOR III Poznań

Runda 8 (05.12.2014)
  WKBS Września 20:0IOR III Poznań
  KOPERNIK Poznań 2.89:17.11OOK Oborniki
  ALPOL Poznań 7.95:12.05Karo Poznań
  Dębina 1 Poznań 16.24:3.76Komster II Poznań
  IOR II Poznań 6.54:13.46Komster I Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 17.01:2.99Cybinka Poznań

Runda 9 (12.12.2014)
  Cybinka Poznań 0.44:19.56WKBS Września
  Komster I Poznań 2.31:17.69JARDOB Murowana Goślina
  Komster II Poznań 0:20IOR II Poznań
  Karo Poznań 18.61:1.39Dębina 1 Poznań
  OOK Oborniki 7.40:12.60ALPOL Poznań
  IOR III Poznań 16.35:3.65KOPERNIK Poznań

Runda 10 (09.01.2015)
  WKBS Września 8.33:11.67KOPERNIK Poznań
  ALPOL Poznań 8.93:11.07IOR III Poznań
  IOR II Poznań 13.78:6.22Karo Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 18.05:1.95Komster II Poznań
  Cybinka Poznań 10:10Komster I Poznań
  Dębina 1 Poznań 8.73:11.27OOK Oborniki

Runda 11 (16.01.2015)
  Komster I Poznań 3.88:16.12WKBS Września
  Komster II Poznań 12.60:7.40Cybinka Poznań
  Karo Poznań 13.29:6.71JARDOB Murowana Goślina
  OOK Oborniki 12.42:7.58IOR II Poznań
  IOR III Poznań 19.38:0.62Dębina 1 Poznań
  KOPERNIK Poznań 8.53:11.47ALPOL Poznań

Runda 12 (30.01.2015)
  WKBS Września 12.42:7.58ALPOL Poznań
  KOPERNIK Poznań 17.41:2.59Dębina 1 Poznań
  IOR III Poznań 10.44:9.56IOR II Poznań
  OOK Oborniki 3.32:16.68JARDOB Murowana Goślina
  Karo Poznań 20:0Cybinka Poznań
  Komster II Poznań 4.37:15.63Komster I Poznań

Runda 13 (06.02.2015)
  Komster II Poznań 0:20WKBS Września
  Komster I Poznań 14.39:5.61Karo Poznań
  Cybinka Poznań 13.94:6.06OOK Oborniki
  JARDOB Murowana Goślina 14.09:5.91IOR III Poznań
  IOR II Poznań 1.03:18.97KOPERNIK Poznań
  Dębina 1 Poznań 0.75:19.25ALPOL Poznań

Runda 14 (13.02.2015)
  WKBS Września 12.60:7.40Dębina 1 Poznań
  ALPOL Poznań 14.39:5.61IOR II Poznań
  KOPERNIK Poznań 3.54:16.46JARDOB Murowana Goślina
  IOR III Poznań 8.73:11.27Cybinka Poznań
  OOK Oborniki 4.76:15.24Komster I Poznań
  Karo Poznań 16:4Komster II Poznań (*)

Runda 15 (27.02.2015)
  Karo Poznań 8.73:11.27WKBS Września
  Komster II Poznań 12.78:7.22OOK Oborniki
  Komster I Poznań 19.95:0.05IOR III Poznań
  Cybinka Poznań 7.05:12.95KOPERNIK Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 17.69:2.31ALPOL Poznań
  IOR II Poznań 4.90:15.10Dębina 1 Poznań

Runda 16 (06.03.2015)
  WKBS Września 19.62:0.38IOR II Poznań
  Dębina 1 Poznań 1.24:18.76JARDOB Murowana Goślina
  ALPOL Poznań 15.76:4.24Cybinka Poznań
  KOPERNIK Poznań 19.11:0.89Komster I Poznań
  IOR III Poznań 13.78:6.22Komster II Poznań
  OOK Oborniki 4.50:15.50Karo Poznań (*)

Runda 17 (13.03.2015)
  OOK Oborniki 3.32:16.68WKBS Września
  Karo Poznań 16.46:3.54IOR III Poznań
  Komster II Poznań 9.78:10.22KOPERNIK Poznań
  Komster I Poznań 7.05:12.95ALPOL Poznań
  Cybinka Poznań 3.65:16.35Dębina 1 Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 5.04:14.96IOR II Poznań

Runda 18 (20.03.2015)
  WKBS Września 15.88:4.12JARDOB Murowana Goślina
  IOR II Poznań 17.51:2.49Cybinka Poznań
  Dębina 1 Poznań 3.43:16.57Komster I Poznań
  ALPOL Poznań 16.35:3.65Komster II Poznań (*)
  KOPERNIK Poznań 9.14:10.86Karo Poznań
  IOR III Poznań 10.22:9.78OOK Oborniki

Runda 19 (10.04.2015)
  IOR III Poznań 6.06:13.94WKBS Września
  OOK Oborniki 1.71:18.29KOPERNIK Poznań
  Karo Poznań 2.69:17.31ALPOL Poznań
  Komster II Poznań 10:10Dębina 1 Poznań
  Komster I Poznań 5.46:14.54IOR II Poznań
  Cybinka Poznań 1.87:18.13JARDOB Murowana Goślina

Runda 20 (17.04.2015)
  WKBS Września 17.78:2.22Cybinka Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 14.82:5.18Komster I Poznań
  IOR II Poznań 18.37:1.63Komster II Poznań
  Dębina 1 Poznań 1.39:18.61Karo Poznań
  ALPOL Poznań 18.76:1.24OOK Oborniki
  KOPERNIK Poznań 11.67:8.33IOR III Poznań

Runda 21 (15.05.2015)
  KOPERNIK Poznań 8.73:11.27WKBS Września
  IOR III Poznań 3.43:16.57ALPOL Poznań
  OOK Oborniki 4.63:15.37Dębina 1 Poznań
  Karo Poznań 10.65:9.35IOR II Poznań
  Komster II Poznań 4.24:15.76JARDOB Murowana Goślina
  Komster I Poznań 19.25:0.75Cybinka Poznań

Runda 22 (22.05.2015)
  WKBS Września 5.76:14.24Komster I Poznań
  Cybinka Poznań 9.78:10.22Komster II Poznań
  JARDOB Murowana Goślina 9.56:10.44Karo Poznań
  IOR II Poznań 20:0OOK Oborniki
  Dębina 1 Poznań 5.04:14.96IOR III Poznań
  ALPOL Poznań 3.21:16.79KOPERNIK Poznań