Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (03.10.2014)
  Karo WSM Wałcz8:12Pil-Building Piła
  Ziemowit II Złotów7:13MCK Czarnków
  Piast PSML-W Piła13:7GOK Kaczory
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec12:0BYE

Runda 2 (10.10.2014)
  Ziemowit II Złotów0:20Karo WSM Wałcz
  Pil-Building Piła9:11MCK Czarnków
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec4:16Piast PSML-W Piła
  GOK Kaczory12:0BYE

Runda 3 (24.10.2014)
  MCK Czarnków8:12Karo WSM Wałcz (*)
  Ziemowit II Złotów0:20Pil-Building Piła
  GOK Kaczory3:17Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  Piast PSML-W Piła12:0BYE

Runda 4 (14.11.2014)
  Karo WSM Wałcz17:3Piast PSML-W Piła
  Pil-Building Piła4:16GOK Kaczory
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec7:13Ziemowit II Złotów
  MCK Czarnków12:0BYE

Runda 5 (28.11.2014)
  GOK Kaczory11:9Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków18:2Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  Piast PSML-W Piła1:19Pil-Building Piła
  Ziemowit II Złotów12:0BYE

Runda 6 (05.12.2014)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec14:6Karo WSM Wałcz
  Ziemowit II Złotów10:10Piast PSML-W Piła
  MCK Czarnków11:9GOK Kaczory
  Pil-Building Piła12:0BYE

Runda 7 (19.12.2014)
  Pil-Building Piła15:5Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  Piast PSML-W Piła17:3MCK Czarnków
  GOK Kaczory19:1Ziemowit II Złotów
  Karo WSM Wałcz12:0BYE

Runda 8 (09.01.2015)
  Pil-Building Piła6:14Karo WSM Wałcz
  MCK Czarnków3:17Ziemowit II Złotów
  GOK Kaczory12:8Piast PSML-W Piła
  BYE0:12Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec

Runda 9 (23.01.2015)
  Karo WSM Wałcz11:9Ziemowit II Złotów
  MCK Czarnków15:5Pil-Building Piła
  Piast PSML-W Piła10:10Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  BYE0:12GOK Kaczory

Runda 10 (06.02.2015)
  Karo WSM Wałcz18:2MCK Czarnków
  Pil-Building Piła16:4Ziemowit II Złotów
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec5:15GOK Kaczory
  BYE0:12Piast PSML-W Piła

Runda 11 (20.02.2015)
  Piast PSML-W Piła2:18Karo WSM Wałcz
  GOK Kaczory1:19Pil-Building Piła
  Ziemowit II Złotów3:17Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec (*)
  BYE0:12MCK Czarnków

Runda 12 (06.03.2015)
  Karo WSM Wałcz15:5GOK Kaczory
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec9:11MCK Czarnków
  Pil-Building Piła12:8Piast PSML-W Piła
  BYE0:12Ziemowit II Złotów

Runda 13 (13.03.2015)
  Karo WSM Wałcz9:11Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  Piast PSML-W Piła12:8Ziemowit II Złotów
  GOK Kaczory10:10MCK Czarnków
  BYE0:12Pil-Building Piła

Runda 14 (20.03.2015)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec4:16Pil-Building Piła
  MCK Czarnków13:7Piast PSML-W Piła
  Ziemowit II Złotów8:12GOK Kaczory
  BYE0:12Karo WSM Wałcz

Runda 15 (10.04.2015)
  MCK Czarnków8:12Karo WSM Wałcz
  Pil-Building Piła19:1GOK Kaczory
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec7:13Ziemowit II Złotów
  Piast PSML-W Piła12:0BYE

Runda 16 (17.04.2015)
  Karo WSM Wałcz17:3GOK Kaczory
  Pil-Building Piła20:0MCK Czarnków
  Ziemowit II Złotów0:0Piast PSML-W Piła (*)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec12:0BYE

Runda 17 (24.04.2015)
  Karo WSM Wałcz15:5Pil-Building Piła
  GOK Kaczory15:5MCK Czarnków
  Piast PSML-W Piła17:3Spółdzielnia Mieszkaniowa Wągrowiec
  Ziemowit II Złotów12:0BYE