Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki s± zapisane szar± czcionk±

Podane poniżej daty s± terminami rozpoczęcia poszczególnych kolejek, niekoniecznie datami meczów.
Dokładna data danego meczu powinna być sprawdzona w harmonogramie rozgrywek.


Runda 1 (14.10.2014)
  DK SM JANOWO I - Rumia17:3DK SM JANOWO II - Rumia
  MDK ALFA - Rumia16:4MIKADO - Gdańsk
  PIANPUR - Sierakowice18:2KONTRA - Krokowa
  GALERIA - Kartuzy17:3SIGNUM Gdańsk
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum11:9SMBS KOCIEWIE - B±czek
  ALISON TEAM - Gdańsk1:19HOTEL AMBER - Gdańsk

Runda 2 (28.10.2014)
  MIKADO - Gdańsk12:8DK SM JANOWO I - Rumia
  DK SM JANOWO II - Rumia4:16PIANPUR - Sierakowice
  KSN START GDYNIA - Gdynia6:14MDK ALFA - Rumia

Runda 3 (12.11.2014)
  DK SM JANOWO I - Rumia4:16PIANPUR - Sierakowice
  MIKADO - Gdańsk16:4KSN START GDYNIA - Gdynia
  KONTRA - Krokowa13:7MDK ALFA - Rumia
  SMBS KOCIEWIE - B±czek12:8GALERIA - Kartuzy
  HOTEL AMBER - Gdańsk15:5SIGNUM Gdańsk
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum14:6ALISON TEAM - Gdańsk

Runda 4 (25.11.2014)
  KSN START GDYNIA - Gdynia11:9DK SM JANOWO I - Rumia
  MIKADO - Gdańsk12:8KONTRA - Krokowa
  DK SM JANOWO II - Rumia1:19MDK ALFA - Rumia
  HOTEL AMBER - Gdańsk18:2GALERIA - Kartuzy
  ALISON TEAM - Gdańsk1:19SMBS KOCIEWIE - B±czek
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum17:3SIGNUM Gdańsk

Runda 5 (09.12.2014)
  KSN START GDYNIA - Gdynia7:13KONTRA - Krokowa
  PIANPUR - Sierakowice10:10MDK ALFA - Rumia
  MIKADO - Gdańsk17:3DK SM JANOWO II - Rumia
  GALERIA - Kartuzy10:10ALISON TEAM - Gdańsk
  HOTEL AMBER - Gdańsk5:15KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum
  SMBS KOCIEWIE - B±czek13:7SIGNUM Gdańsk

Runda 6 (06.01.2015)
  KONTRA - Krokowa1:19DK SM JANOWO I - Rumia
  DK SM JANOWO II - Rumia4:16KSN START GDYNIA - Gdynia
  PIANPUR - Sierakowice12:8MIKADO - Gdańsk
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum6:14GALERIA - Kartuzy
  ALISON TEAM - Gdańsk11:9SIGNUM Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE - B±czek7:13HOTEL AMBER - Gdańsk

Runda 7 (20.01.2015)
  DK SM JANOWO I - Rumia0:20MDK ALFA - Rumia
  KONTRA - Krokowa16:4DK SM JANOWO II - Rumia
  KSN START GDYNIA - Gdynia15:5PIANPUR - Sierakowice

Runda 8 (04.02.2015)
  DK SM JANOWO II - Rumia0:20DK SM JANOWO I - Rumia
  MIKADO - Gdańsk10:10MDK ALFA - Rumia
  KONTRA - Krokowa9:11PIANPUR - Sierakowice
  SIGNUM Gdańsk19:1GALERIA - Kartuzy
  SMBS KOCIEWIE - B±czek15:5KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum
  HOTEL AMBER - Gdańsk13:7ALISON TEAM - Gdańsk

Runda 9 (17.02.2015)
  DK SM JANOWO I - Rumia19:1MIKADO - Gdańsk
  PIANPUR - Sierakowice13:7DK SM JANOWO II - Rumia
  MDK ALFA - Rumia6:14KSN START GDYNIA - Gdynia
  GALERIA - Kartuzy18:2SMBS KOCIEWIE - B±czek
  SIGNUM Gdańsk12:8HOTEL AMBER - Gdańsk
  ALISON TEAM - Gdańsk11:9KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum

Runda 10 (03.03.2015)
  PIANPUR - Sierakowice13:7DK SM JANOWO I - Rumia
  KSN START GDYNIA - Gdynia2:18MIKADO - Gdańsk
  MDK ALFA - Rumia13:7KONTRA - Krokowa
  GALERIA - Kartuzy6:14HOTEL AMBER - Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE - B±czek10:10ALISON TEAM - Gdańsk
  SIGNUM Gdańsk2:18KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum

Runda 11 (18.03.2015)
  DK SM JANOWO I - Rumia15:5KSN START GDYNIA - Gdynia
  KONTRA - Krokowa16:4MIKADO - Gdańsk
  MDK ALFA - Rumia17:3DK SM JANOWO II - Rumia

Runda 12 (07.04.2015)
  KONTRA - Krokowa17:3KSN START GDYNIA - Gdynia
  MDK ALFA - Rumia6:14PIANPUR - Sierakowice
  DK SM JANOWO II - Rumia14:6MIKADO - Gdańsk
  ALISON TEAM - Gdańsk7:13GALERIA - Kartuzy
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum14:6HOTEL AMBER - Gdańsk
  SIGNUM Gdańsk11:9SMBS KOCIEWIE - B±czek

Runda 13 (21.04.2015)
  DK SM JANOWO I - Rumia12:8KONTRA - Krokowa
  KSN START GDYNIA - Gdynia19:1DK SM JANOWO II - Rumia
  MIKADO - Gdańsk3:17PIANPUR - Sierakowice
  GALERIA - Kartuzy15:5KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum
  SIGNUM Gdańsk18:2ALISON TEAM - Gdańsk
  HOTEL AMBER - Gdańsk7:13SMBS KOCIEWIE - B±czek

Runda 14 (06.05.2015)
  MDK ALFA - Rumia10:10DK SM JANOWO I - Rumia
  DK SM JANOWO II - Rumia9:11KONTRA - Krokowa
  PIANPUR - Sierakowice16:4KSN START GDYNIA - Gdynia

Runda 1 przed finałem (20.05.2015)
  PIANPUR - Sierakowice17:3MDK ALFA - Rumia
  HOTEL AMBER - Gdańsk12:8KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum

Runda 2 przed finałem (20.05.2015)
  MDK ALFA - Rumia6:14DK SM JANOWO I - Rumia
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum18:2SMBS KOCIEWIE - B±czek

Runda 3 przed finałem (20.05.2015)
  DK SM JANOWO I - Rumia8:12PIANPUR - Sierakowice
  SMBS KOCIEWIE - B±czek2:18HOTEL AMBER - Gdańsk

Runda 1 finałowa (13.06.2015)
  PIANPUR - Sierakowice8:16SMBS KOCIEWIE - B±czek
  HOTEL AMBER - Gdańsk2:18DK SM JANOWO I - Rumia
  MDK ALFA - Rumia20:0KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum

Runda 2 finałowa (13.06.2015)
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum5:15PIANPUR - Sierakowice
  HOTEL AMBER - Gdańsk17:3MDK ALFA - Rumia
  DK SM JANOWO I - Rumia4:16SMBS KOCIEWIE - B±czek

Runda 3 finałowa (13.06.2015)
  PIANPUR - Sierakowice16:4HOTEL AMBER - Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE - B±czek7:13MDK ALFA - Rumia
  KOZA - NOSTRA Bridge Club SCK - Sztum11:9DK SM JANOWO I - Rumia