III Liga Lubuska
System Internetowego Zarz±dzania Lig±
Sezon 2013/14
Tabela
Mecze
Panel
Kontakt
Harmonogram i wyniki
kliknij
na wynik meczu
, aby zobaczyć szczegóły
niezweryfikowane
wyniki s± zapisane szar± czcionk±
Runda 1 (26.10.2013)
BYE
0
:
12
MILTON Głogów
GKS MEPROZET Stare Kurowo
20
:
0
SBS SYRENA Zb±szynek
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
5.24
:
14.76
SBS DAWID Nowa Sól
ZIEL-BRUK Zielona Góra
10.99
:
9.01
MOSiR 1 Kostrzyn
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
6.28
:
13.72
UKS CZARNI Żagań
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
20
:
0
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
WDK Bez Atu Wolsztyn
6.47
:
13.53
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
16.25
:
3.75
GKT NAFTA Zielona Góra
Runda 2 (26.10.2013)
GKS MEPROZET Stare Kurowo
12
:
0
BYE
SBS DAWID Nowa Sól
17.01
:
2.99
MILTON Głogów
SBS SYRENA Zb±szynek
6.85
:
13.15
ZIEL-BRUK Zielona Góra
UKS CZARNI Żagań
17.25
:
2.75
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
MOSiR 1 Kostrzyn
10.75
:
9.25
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
12.75
:
7.25
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
3.23
:
16.77
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
GKT NAFTA Zielona Góra
14.43
:
5.57
WDK Bez Atu Wolsztyn
Runda 3 (26.10.2013)
BYE
0
:
12
SBS DAWID Nowa Sól
ZIEL-BRUK Zielona Góra
9.75
:
10.25
GKS MEPROZET Stare Kurowo
MILTON Głogów
10.99
:
9.01
UKS CZARNI Żagań
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
3.89
:
16.11
SBS SYRENA Zb±szynek
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
6.85
:
13.15
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
7.05
:
12.95
MOSiR 1 Kostrzyn
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
3.36
:
16.64
GKT NAFTA Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
19.58
:
0.42
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
Runda 4 (27.10.2013)
ZIEL-BRUK Zielona Góra
12
:
0
BYE
UKS CZARNI Żagań
4.03
:
15.97
SBS DAWID Nowa Sól
GKS MEPROZET Stare Kurowo
0.94
:
19.06
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
13.53
:
6.47
MILTON Głogów
SBS SYRENA Zb±szynek
11.23
:
8.77
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
GKT NAFTA Zielona Góra
5.74
:
14.26
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
MOSiR 1 Kostrzyn
1.71
:
18.29
WDK Bez Atu Wolsztyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
9.75
:
10.25
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
Runda 5 (27.10.2013)
BYE
0
:
12
UKS CZARNI Żagań
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
7.05
:
12.95
ZIEL-BRUK Zielona Góra
SBS DAWID Nowa Sól
7.25
:
12.75
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
3.49
:
16.51
GKS MEPROZET Stare Kurowo
MILTON Głogów
5.40
:
14.60
GKT NAFTA Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
6.10
:
13.90
SBS SYRENA Zb±szynek
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
17.69
:
2.31
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
11.68
:
8.32
MOSiR 1 Kostrzyn
Runda 6 (16.11.2013)
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
12
:
0
BYE
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
4.46
:
15.54
UKS CZARNI Żagań
ZIEL-BRUK Zielona Góra
6.66
:
13.34
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
GKT NAFTA Zielona Góra
4.76
:
15.24
SBS DAWID Nowa Sól
GKS MEPROZET Stare Kurowo
8.77
:
11.23
WDK Bez Atu Wolsztyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
2.99
:
17.01
MILTON Głogów
SBS SYRENA Zb±szynek
12.95
:
7.05
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
1.53
:
18.47
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Runda 7 (16.11.2013)
BYE
0
:
12
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
15.54
:
4.46
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
UKS CZARNI Żagań
13.53
:
6.47
GKT NAFTA Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
4.76
:
15.24
ZIEL-BRUK Zielona Góra
SBS DAWID Nowa Sól
12.33
:
7.67
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
2.53
:
17.47
GKS MEPROZET Stare Kurowo
MILTON Głogów
14.60
:
5.40
MOSiR 1 Kostrzyn
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
19.44
:
0.56
SBS SYRENA Zb±szynek
Runda 8 (16.11.2013)
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
12
:
0
BYE
GKT NAFTA Zielona Góra
14.60
:
5.40
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
0.63
:
19.37
WDK Bez Atu Wolsztyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
2.53
:
17.47
UKS CZARNI Żagań
ZIEL-BRUK Zielona Góra
20
:
0
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
17.79
:
2.21
SBS DAWID Nowa Sól
GKS MEPROZET Stare Kurowo
4.92
:
15.08
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
SBS SYRENA Zb±szynek
2.11
:
17.89
MILTON Głogów
Runda 9 (17.11.2013)
BYE
0
:
12
GKT NAFTA Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
1.53
:
18.47
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
20
:
0
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
9.75
:
10.25
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
UKS CZARNI Żagań
10.75
:
9.25
MOSiR 1 Kostrzyn
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
11.68
:
8.32
ZIEL-BRUK Zielona Góra
SBS DAWID Nowa Sól
6.85
:
13.15
SBS SYRENA Zb±szynek
MILTON Głogów
15.97
:
4.03
GKS MEPROZET Stare Kurowo
Runda 10 (17.11.2013)
WDK Bez Atu Wolsztyn
12
:
0
BYE
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
14.26
:
5.74
GKT NAFTA Zielona Góra
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
18.29
:
1.71
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
MOSiR 1 Kostrzyn
5.40
:
14.60
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
0.86
:
19.14
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
SBS SYRENA Zb±szynek
8.10
:
11.90
UKS CZARNI Żagań
ZIEL-BRUK Zielona Góra
12.95
:
7.05
MILTON Głogów
GKS MEPROZET Stare Kurowo
10
:
10
SBS DAWID Nowa Sól
Runda 11 (04.01.2014)
BYE
0
:
12
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
9.25
:
10.75
WDK Bez Atu Wolsztyn
GKT NAFTA Zielona Góra
3.62
:
16.38
MOSiR 1 Kostrzyn
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
12.75
:
7.25
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
12.33
:
7.67
SBS SYRENA Zb±szynek
MILTON Głogów
18.65
:
1.35
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
UKS CZARNI Żagań
2.31
:
17.69
GKS MEPROZET Stare Kurowo
SBS DAWID Nowa Sól
8.32
:
11.68
ZIEL-BRUK Zielona Góra
Runda 12 (04.01.2014)
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
12
:
0
BYE
MOSiR 1 Kostrzyn
13.90
:
6.10
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
WDK Bez Atu Wolsztyn
9.75
:
10.25
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
SBS SYRENA Zb±szynek
1.10
:
18.90
GKT NAFTA Zielona Góra
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
15.69
:
4.31
MILTON Głogów
GKS MEPROZET Stare Kurowo
6.66
:
13.34
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
4.76
:
15.24
SBS DAWID Nowa Sól
ZIEL-BRUK Zielona Góra
18.65
:
1.35
UKS CZARNI Żagań
Runda 13 (04.01.2014)
BYE
0
:
12
MOSiR 1 Kostrzyn
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
18.98
:
1.02
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
14.92
:
5.08
SBS SYRENA Zb±szynek
MILTON Głogów
12.54
:
7.46
WDK Bez Atu Wolsztyn
GKT NAFTA Zielona Góra
7.05
:
12.95
GKS MEPROZET Stare Kurowo
SBS DAWID Nowa Sól
1.02
:
18.98
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
19.97
:
0.03
ZIEL-BRUK Zielona Góra
UKS CZARNI Żagań
9.75
:
10.25
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
Runda 14 (05.01.2014)
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
12
:
0
BYE
SBS SYRENA Zb±szynek
0.56
:
19.44
MOSiR 1 Kostrzyn
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
14.60
:
5.40
MILTON Głogów
GKS MEPROZET Stare Kurowo
20
:
0
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
WDK Bez Atu Wolsztyn
7.25
:
12.75
SBS DAWID Nowa Sól
ZIEL-BRUK Zielona Góra
2.21
:
17.79
GKT NAFTA Zielona Góra
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
8.10
:
11.90
UKS CZARNI Żagań
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
4.17
:
15.83
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
Runda 15 (05.01.2014)
BYE
0
:
12
SBS SYRENA Zb±szynek
MILTON Głogów
1.62
:
18.38
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
MOSiR 1 Kostrzyn
14.76
:
5.24
GKS MEPROZET Stare Kurowo
SBS DAWID Nowa Sól
7.88
:
12.12
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
0
:
20
ZIEL-BRUK Zielona Góra
UKS CZARNI Żagań
3.62
:
16.38
WDK Bez Atu Wolsztyn
GKT NAFTA Zielona Góra
10.50
:
9.50
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
10.25
:
9.75
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
Faza grupa - runda 1 (01.02.2014)
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
7.67
:
12.33
ZIEL-BRUK Zielona Góra
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
0
:
20
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
UKS CZARNI Żagań
17.99
:
2.01
GKS MEPROZET Stare Kurowo
WDK Bez Atu Wolsztyn
7.67
:
12.33
SBS DAWID Nowa Sól
MOSiR 1 Kostrzyn
4.03
:
15.97
GKT NAFTA Zielona Góra
BYE
0
:
12
MILTON Głogów
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
0.78
:
19.22
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
SBS SYRENA Zb±szynek
13.90
:
6.10
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
Faza grupa - runda 2 (01.02.2014)
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
9.75
:
10.25
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
9.01
:
10.99
ZIEL-BRUK Zielona Góra
SBS DAWID Nowa Sól
15.24
:
4.76
UKS CZARNI Żagań
GKS MEPROZET Stare Kurowo
2.21
:
17.79
MOSiR 1 Kostrzyn
GKT NAFTA Zielona Góra
16.77
:
3.23
WDK Bez Atu Wolsztyn
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
12
:
0
BYE
MILTON Głogów
18.56
:
1.44
SBS SYRENA Zb±szynek
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
15.69
:
4.31
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
Faza grupa - runda 3 (01.02.2014)
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
5.57
:
14.43
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
ZIEL-BRUK Zielona Góra
20
:
0
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
UKS CZARNI Żagań
10
:
10
MOSiR 1 Kostrzyn
SBS DAWID Nowa Sól
9.50
:
10.50
GKT NAFTA Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
13.34
:
6.66
GKS MEPROZET Stare Kurowo
BYE
0
:
12
SBS SYRENA Zb±szynek
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
10.50
:
9.50
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
10.99
:
9.01
MILTON Głogów
Faza grupa - runda 4 (02.02.2014)
GKT NAFTA Zielona Góra
3.23
:
16.77
UKS CZARNI Żagań
MOSiR 1 Kostrzyn
17.01
:
2.99
WDK Bez Atu Wolsztyn
GKS MEPROZET Stare Kurowo
1.71
:
18.29
SBS DAWID Nowa Sól
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
12
:
0
BYE
SBS SYRENA Zb±szynek
14.08
:
5.92
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
MILTON Głogów
3.89
:
16.11
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
Faza grupa - runda 5 (02.02.2014)
UKS CZARNI Żagań
5.40
:
14.60
WDK Bez Atu Wolsztyn
GKT NAFTA Zielona Góra
16.11
:
3.89
GKS MEPROZET Stare Kurowo
SBS DAWID Nowa Sól
4.17
:
15.83
MOSiR 1 Kostrzyn
BYE
0
:
12
SPÓJNIA O¶no Lubuskie
STEINPOL Klub 17 WBZ Wędrzyn
6.85
:
13.15
MILTON Głogów
INSTALKO - S B S 1 Międzyrzecz
4.17
:
15.83
SBS SYRENA Zb±szynek
Półfinały (02.02.2014)
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
58.8
:
107
(imp)
ZIEL-BRUK Zielona Góra
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
136.8
:
126
(imp)
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin
Finał i mecz o 3. m-ce
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
-106.8 (imp)
ZIEL-BRUK Zielona Góra
MKS TĘCZA Krosno Odrz.
+18.2 (imp)
LATTERIA TINIS-STEINPOL 2 Rzepin