Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki s± zapisane szar± czcionk±

Podane poniżej daty s± terminami rozpoczęcia poszczególnych kolejek, niekoniecznie datami meczów.
Dokładna data danego meczu powinna być sprawdzona w harmonogramie rozgrywek.


Runda 1 (23.10.2013)
  KONTRA Krokowa20:0KSN START Gdynia
  DK SM JANOWO I Rumia19:1DK SM JANOWO II Rumia
  MDK ALFA Rumia8:12MIKADO Gdańsk
  SPÓJNIA 2 Gdańsk0:20PJWSTK Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Sztum18:2SMBS KOCIEWIE B±czek
  ALISON TEAM Gdańsk3:17GAME OVER Gdańsk

Runda 2 (06.11.2013)
  KONTRA Krokowa16:4MDK ALFA Rumia
  BUSOLA Wejherowo20:0KSN START Gdynia
  DK SM JANOWO II Rumia15:5MIKADO Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Sztum5:15SPÓJNIA 2 Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk19:1PJWSTK Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE B±czek3:17GAME OVER Gdańsk

Runda 3 (19.11.2013)
  DK SM JANOWO II Rumia2:18KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia2:18MIKADO Gdańsk
  BUSOLA Wejherowo3:17DK SM JANOWO I Rumia
  SPÓJNIA 2 Gdańsk5:15ALISON TEAM Gdańsk
  GAME OVER Gdańsk17:3KOZA-NOSTRA Sztum
  PJWSTK Gdańsk13:7SMBS KOCIEWIE B±czek

Runda 4 (03.12.2013)
  MIKADO Gdańsk8:12KONTRA Krokowa
  DK SM JANOWO II Rumia3:17BUSOLA Wejherowo
  MDK ALFA Rumia17:3DK SM JANOWO I Rumia
  GAME OVER Gdańsk7:13SPÓJNIA 2 Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE B±czek2:18ALISON TEAM Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Sztum1:19PJWSTK Gdańsk

Runda 5 (18.12.2013)
  KONTRA Krokowa7:13BUSOLA Wejherowo
  MDK ALFA Rumia18:2DK SM JANOWO II Rumia
  DK SM JANOWO I Rumia18:2KSN START Gdynia

Runda 6 (07.01.2014)
  BUSOLA Wejherowo6:14MDK ALFA Rumia
  MIKADO Gdańsk2:18DK SM JANOWO I Rumia
  DK SM JANOWO II Rumia15:5KSN START Gdynia
  SPÓJNIA 2 Gdańsk15:5SMBS KOCIEWIE B±czek
  PJWSTK Gdańsk3:17GAME OVER Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Sztum12:8ALISON TEAM Gdańsk

Runda 7 (21.01.2014)
  DK SM JANOWO I Rumia19:1KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia17:3MDK ALFA Rumia
  MIKADO Gdańsk12:8BUSOLA Wejherowo

Runda 8 (04.02.2014)
  KSN START Gdynia14:6KONTRA Krokowa
  DK SM JANOWO II Rumia0:20DK SM JANOWO I Rumia
  MIKADO Gdańsk18:2MDK ALFA Rumia
  PJWSTK Gdańsk14:6SPÓJNIA 2 Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE B±czek12:8KOZA-NOSTRA Sztum
  GAME OVER Gdańsk20:0ALISON TEAM Gdańsk

Runda 9 (18.02.2014)
  MDK ALFA Rumia10:10KONTRA Krokowa
  KSN START Gdynia3:17BUSOLA Wejherowo
  MIKADO Gdańsk20:0DK SM JANOWO II Rumia
  SPÓJNIA 2 Gdańsk17:3KOZA-NOSTRA Sztum
  PJWSTK Gdańsk16:4ALISON TEAM Gdańsk
  GAME OVER Gdańsk12:8SMBS KOCIEWIE B±czek

Runda 10 (05.03.2014)
  KONTRA Krokowa18:2DK SM JANOWO II Rumia
  MIKADO Gdańsk4:16KSN START Gdynia
  DK SM JANOWO I Rumia14:6BUSOLA Wejherowo
  ALISON TEAM Gdańsk12:8SPÓJNIA 2 Gdańsk
  KOZA-NOSTRA Sztum11:9GAME OVER Gdańsk
  SMBS KOCIEWIE B±czek14:6PJWSTK Gdańsk

Runda 11 (18.03.2014)
  KONTRA Krokowa11:9MIKADO Gdańsk
  BUSOLA Wejherowo17:3DK SM JANOWO II Rumia
  DK SM JANOWO I Rumia3:17MDK ALFA Rumia
  SPÓJNIA 2 Gdańsk8:12GAME OVER Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk5:15SMBS KOCIEWIE B±czek
  PJWSTK Gdańsk18:2KOZA-NOSTRA Sztum

Runda 12 (01.04.2014)
  BUSOLA Wejherowo13:7KONTRA Krokowa
  DK SM JANOWO II Rumia1:19MDK ALFA Rumia
  KSN START Gdynia7:13DK SM JANOWO I Rumia

Runda 13 (22.04.2014)
  MDK ALFA Rumia17:3BUSOLA Wejherowo
  DK SM JANOWO I Rumia9:11MIKADO Gdańsk
  KSN START Gdynia12:8DK SM JANOWO II Rumia
  SMBS KOCIEWIE B±czek1:19SPÓJNIA 2 Gdańsk
  GAME OVER Gdańsk8:12PJWSTK Gdańsk
  ALISON TEAM Gdańsk19:1KOZA-NOSTRA Sztum

Runda 14 (07.05.2014)
  KONTRA Krokowa8:12DK SM JANOWO I Rumia
  MDK ALFA Rumia15:5KSN START Gdynia
  BUSOLA Wejherowo16:4MIKADO Gdańsk

Faza finałowa - runda 1 (19.05.2014)
  DK SM JANOWO I Rumia12:8MDK ALFA Rumia
  GAME OVER Gdańsk18:2PJWSTK Gdańsk

Faza finałowa - runda 2 (19.05.2014)
  MDK ALFA Rumia13:7BUSOLA Wejherowo
  PJWSTK Gdańsk17:3SPÓJNIA 2 Gdańsk

Faza finałowa - runda 3 (19.05.2014)
  BUSOLA Wejherowo5:15DK SM JANOWO I Rumia
  SPÓJNIA 2 Gdańsk12:8GAME OVER Gdańsk

Faza finałowa - runda 4 (07.06.2014, g.9:00)
  DK SM JANOWO I Rumia0:20SPÓJNIA 2 Gdańsk
  GAME OVER Gdańsk16:4BUSOLA Wejherowo
  MDK ALFA Rumia9:11PJWSTK Gdańsk

Faza finałowa - runda 5 (07.06.2014, g.14:00)
  PJWSTK Gdańsk17:3DK SM JANOWO I Rumia
  GAME OVER Gdańsk16:4MDK ALFA Rumia
  BUSOLA Wejherowo8:12SPÓJNIA 2 Gdańsk

Faza finałowa - runda 6 (07.06.2014, g.18:00)
  DK SM JANOWO I Rumia3:17GAME OVER Gdańsk
  PJWSTK Gdańsk7:13BUSOLA Wejherowo
  SPÓJNIA 2 Gdańsk12:8MDK ALFA Rumia