Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki s± zapisane szar± czcionk±

Runda 1 (08.10.2011)
  BYE0:18KS TĘCZA Krosno Odrz.
  UKS CZARNI Żagań25:4MILTON-MASTER Głogów
  SBS SYRENA Zb±szynek25:4ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  STEINPOL - K G Wędrzyn9:21GKT NAFTA Zielona Góra
  AGENCI Gorzów20:10BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  MEPROZET Stare Kurowo7:23O S i R 1 Skwierzyna
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra9:21KB ALMAR Zielona Góra
  KB DAWID Nowa Sól20:10S B S 1 Międzyrzecz

Runda 2 (08.10.2011)
  UKS CZARNI Żagań18:0BYE
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra13:17KS TĘCZA Krosno Odrz.
  MILTON-MASTER Głogów9:21STEINPOL - K G Wędrzyn
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa11:19SBS SYRENA Zb±szynek
  GKT NAFTA Zielona Góra13:16MEPROZET Stare Kurowo (*)
  KB ALMAR Zielona Góra16:14AGENCI Gorzów
  O S i R 1 Skwierzyna22:8KB DAWID Nowa Sól
  S B S 1 Międzyrzecz17:13KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra

Runda 3 (08.10.2011)
  BYE0:18ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  STEINPOL - K G Wędrzyn4:25UKS CZARNI Żagań
  KS TĘCZA Krosno Odrz.25:4BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  MEPROZET Stare Kurowo24:6MILTON-MASTER Głogów
  SBS SYRENA Zb±szynek16:14KB ALMAR Zielona Góra
  KB DAWID Nowa Sól7:23GKT NAFTA Zielona Góra
  AGENCI Gorzów9:21S B S 1 Międzyrzecz
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra-2:22.5O S i R 1 Skwierzyna (*)

Runda 4 (09.10.2011)
  STEINPOL - K G Wędrzyn18:0BYE
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa13:17ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  UKS CZARNI Żagań12:18MEPROZET Stare Kurowo
  KB ALMAR Zielona Góra14:16KS TĘCZA Krosno Odrz.
  MILTON-MASTER Głogów9:21KB DAWID Nowa Sól
  S B S 1 Międzyrzecz13:17SBS SYRENA Zb±szynek
  GKT NAFTA Zielona Góra13:17KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  O S i R 1 Skwierzyna14:16AGENCI Gorzów

Runda 5 (09.10.2011)
  BYE0:18BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  MEPROZET Stare Kurowo16:14STEINPOL - K G Wędrzyn
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra13:17KB ALMAR Zielona Góra
  KB DAWID Nowa Sól11:19UKS CZARNI Żagań
  KS TĘCZA Krosno Odrz.21:9S B S 1 Międzyrzecz
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra24:6MILTON-MASTER Głogów
  SBS SYRENA Zb±szynek23:7O S i R 1 Skwierzyna
  AGENCI Gorzów15:15GKT NAFTA Zielona Góra

Runda 6 (19.11.2011)
  MEPROZET Stare Kurowo18:0BYE
  KB ALMAR Zielona Góra15:15BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  STEINPOL - K G Wędrzyn17:13KB DAWID Nowa Sól
  S B S 1 Międzyrzecz22:8ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  UKS CZARNI Żagań6:24KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  O S i R 1 Skwierzyna14:16KS TĘCZA Krosno Odrz.
  MILTON-MASTER Głogów12:18AGENCI Gorzów
  GKT NAFTA Zielona Góra20:10SBS SYRENA Zb±szynek

Runda 7 (19.11.2011)
  BYE0:18KB ALMAR Zielona Góra
  KB DAWID Nowa Sól6:24MEPROZET Stare Kurowo
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa15:15S B S 1 Międzyrzecz
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra11:19STEINPOL - K G Wędrzyn
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra8:22O S i R 1 Skwierzyna
  AGENCI Gorzów17:13UKS CZARNI Żagań
  KS TĘCZA Krosno Odrz.19:11GKT NAFTA Zielona Góra
  SBS SYRENA Zb±szynek12:18MILTON-MASTER Głogów

Runda 8 (19.11.2011)
  KB DAWID Nowa Sól18:0BYE
  S B S 1 Międzyrzecz16:14KB ALMAR Zielona Góra
  MEPROZET Stare Kurowo11:19KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  O S i R 1 Skwierzyna15:15BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  STEINPOL - K G Wędrzyn19:11AGENCI Gorzów
  GKT NAFTA Zielona Góra19:11ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  UKS CZARNI Żagań20:10SBS SYRENA Zb±szynek
  MILTON-MASTER Głogów18:12KS TĘCZA Krosno Odrz.

Runda 9 (20.11.2011)
  BYE0:18S B S 1 Międzyrzecz
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra6:24KB DAWID Nowa Sól
  KB ALMAR Zielona Góra0:25O S i R 1 Skwierzyna
  AGENCI Gorzów13:17MEPROZET Stare Kurowo
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa4:25GKT NAFTA Zielona Góra
  SBS SYRENA Zb±szynek20:10STEINPOL - K G Wędrzyn
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra15:15MILTON-MASTER Głogów
  KS TĘCZA Krosno Odrz.18:12UKS CZARNI Żagań

Runda 10 (20.11.2011)
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra18:0BYE
  O S i R 1 Skwierzyna13:17S B S 1 Międzyrzecz
  KB DAWID Nowa Sól8:22AGENCI Gorzów
  GKT NAFTA Zielona Góra9:21KB ALMAR Zielona Góra
  MEPROZET Stare Kurowo16:14SBS SYRENA Zb±szynek
  MILTON-MASTER Głogów25:0BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  STEINPOL - K G Wędrzyn22:8KS TĘCZA Krosno Odrz.
  UKS CZARNI Żagań15:15ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra

Runda 11 (07.01.2012)
  BYE0:18O S i R 1 Skwierzyna
  AGENCI Gorzów25:1KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  S B S 1 Międzyrzecz25:4GKT NAFTA Zielona Góra
  SBS SYRENA Zb±szynek25:0KB DAWID Nowa Sól
  KB ALMAR Zielona Góra7:23MILTON-MASTER Głogów
  KS TĘCZA Krosno Odrz.10:20MEPROZET Stare Kurowo
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa15:15UKS CZARNI Żagań
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra9:21STEINPOL - K G Wędrzyn

Runda 12 (07.01.2012)
  AGENCI Gorzów18:0BYE
  GKT NAFTA Zielona Góra23:7O S i R 1 Skwierzyna
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra13:17SBS SYRENA Zb±szynek
  MILTON-MASTER Głogów12:18S B S 1 Międzyrzecz
  KB DAWID Nowa Sól8:22KS TĘCZA Krosno Odrz.
  UKS CZARNI Żagań17:13KB ALMAR Zielona Góra
  MEPROZET Stare Kurowo15:15ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  STEINPOL - K G Wędrzyn19:11BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa

Runda 13 (07.01.2012)
  BYE0:18GKT NAFTA Zielona Góra
  SBS SYRENA Zb±szynek11:19AGENCI Gorzów
  O S i R 1 Skwierzyna25:1MILTON-MASTER Głogów
  KS TĘCZA Krosno Odrz.14:16KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  S B S 1 Międzyrzecz15:15UKS CZARNI Żagań
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra7:23KB DAWID Nowa Sól
  KB ALMAR Zielona Góra8:22STEINPOL - K G Wędrzyn
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa12:18MEPROZET Stare Kurowo

Runda 14 (08.01.2012)
  SBS SYRENA Zb±szynek18:0BYE
  MILTON-MASTER Głogów25:5GKT NAFTA Zielona Góra
  AGENCI Gorzów2:25KS TĘCZA Krosno Odrz.
  UKS CZARNI Żagań6:24O S i R 1 Skwierzyna
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra8:22ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  STEINPOL - K G Wędrzyn23:6S B S 1 Międzyrzecz (*)
  KB DAWID Nowa Sól6:24BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  MEPROZET Stare Kurowo7:23KB ALMAR Zielona Góra

Runda 15 (08.01.2012)
  BYE0:18MILTON-MASTER Głogów
  KS TĘCZA Krosno Odrz.9:21SBS SYRENA Zb±szynek
  GKT NAFTA Zielona Góra3:25UKS CZARNI Żagań
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra13:17AGENCI Gorzów
  O S i R 1 Skwierzyna23:7STEINPOL - K G Wędrzyn
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa15:15KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  S B S 1 Międzyrzecz9:21MEPROZET Stare Kurowo
  KB ALMAR Zielona Góra16:14KB DAWID Nowa Sól

Faza grupowa, runda 1 (04.02.2012)
  O S i R 1 Skwierzyna9:21MEPROZET Stare Kurowo
  SBS SYRENA Zb±szynek15:15KS TĘCZA Krosno Odrz.
  STEINPOL - K G Wędrzyn18:12KB ALMAR Zielona Góra
  UKS CZARNI Żagań7:23GKT NAFTA Zielona Góra
  S B S 1 Międzyrzecz16:14AGENCI Gorzów
  BYE0:18BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  MILTON-MASTER Głogów5:25KB DAWID Nowa Sól
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra23:7KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra

Faza grupowa, runda 2 (04.02.2012)
  KS TĘCZA Krosno Odrz.11:19O S i R 1 Skwierzyna
  MEPROZET Stare Kurowo5:25SBS SYRENA Zb±szynek
  GKT NAFTA Zielona Góra23:7STEINPOL - K G Wędrzyn
  KB ALMAR Zielona Góra8:22S B S 1 Międzyrzecz
  AGENCI Gorzów9:21UKS CZARNI Żagań
  KB DAWID Nowa Sól18:0BYE
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa22:8ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra21:9MILTON-MASTER Głogów

Faza grupowa, runda 3 (04.02.2012)
  O S i R 1 Skwierzyna17:13SBS SYRENA Zb±szynek
  KS TĘCZA Krosno Odrz.15:15MEPROZET Stare Kurowo
  STEINPOL - K G Wędrzyn11:19S B S 1 Międzyrzecz
  GKT NAFTA Zielona Góra17:13AGENCI Gorzów
  UKS CZARNI Żagań20:10KB ALMAR Zielona Góra
  BYE0:18ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra
  KB DAWID Nowa Sól15:15KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra
  MILTON-MASTER Głogów10:20BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa

Faza grupowa, runda 4 (05.02.2012)
  AGENCI Gorzów10:20STEINPOL - K G Wędrzyn
  S B S 1 Międzyrzecz17:13UKS CZARNI Żagań
  KB ALMAR Zielona Góra12:18GKT NAFTA Zielona Góra
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra18:0BYE
  ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra16:14MILTON-MASTER Głogów
  BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa13:17KB DAWID Nowa Sól

Faza grupowa, runda 5 (05.02.2012)
  STEINPOL - K G Wędrzyn15:15UKS CZARNI Żagań
  AGENCI Gorzów21:9KB ALMAR Zielona Góra
  GKT NAFTA Zielona Góra19:11S B S 1 Międzyrzecz
  BYE0:18MILTON-MASTER Głogów
  KO SM GRYMAS 1 Zielona Góra5:25BANK SPÓŁDZIELCZY Wschowa
  KB DAWID Nowa Sól16:14ZIEL-BRUK 2 Zielona Góra

Półfinały (05.02.2012)
  O S i R 1 Skwierzyna82.8:133 (imp)MEPROZET Stare Kurowo
  SBS SYRENA Zb±szynek153.8:65 (imp)KS TĘCZA Krosno Odrz.

Finał i mecz o 3. m-ce (03.03.2012)
  SBS SYRENA Zb±szynek+75.2 (imp)MEPROZET Stare Kurowo
  O S i R 1 Skwierzyna+28.2 (imp)KS TĘCZA Krosno Odrz.