Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (08.10.2010)
  Takrys Oborniki25:5ZEC Karolin
  GOK Rokietnica11:19OOK Oborniki
  Wełna Skoki19:11Kopernik Poznań (*)
  IOR I Poznań25:4Team Kiliński-OSiR Trzemeszno (*)
  Pomorski III Poznań19:11Pomorski II Poznań

Runda 2 (15.10.2010)
  ZEC Karolin8:22Kopernik Poznań
  IOR I Poznań23:7GOK Rokietnica
  Takrys Oborniki7:23Pomorski II Poznań
  Pomorski III Poznań17:13OOK Oborniki
  Wełna Skoki7:23Team Kiliński-OSiR Trzemeszno

Runda 3 (22.10.2010)
  IOR I Poznań15:15ZEC Karolin
  Pomorski II Poznań21:9Kopernik Poznań
  GOK Rokietnica18:12Pomorski III Poznań (*)
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno12:18Takrys Oborniki
  OOK Oborniki19:11Wełna Skoki

Runda 4 (05.11.2010)
  ZEC Karolin13:17Pomorski II Poznań
  Pomorski III Poznań1:25IOR I Poznań
  Kopernik Poznań23:7Team Kiliński-OSiR Trzemeszno
  Wełna Skoki21:9GOK Rokietnica
  Takrys Oborniki21:9OOK Oborniki

Runda 5 (19.11.2010)
  Pomorski III Poznań12:18ZEC Karolin
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno13:17Pomorski II Poznań
  IOR I Poznań20:10Wełna Skoki
  OOK Oborniki5:25Kopernik Poznań
  GOK Rokietnica12:18Takrys Oborniki

Runda 6 (03.12.2010)
  ZEC Karolin5:25Team Kiliński-OSiR Trzemeszno (*)
  Wełna Skoki6:24Pomorski III Poznań (*)
  Pomorski II Poznań14:16OOK Oborniki
  Takrys Oborniki20:10IOR I Poznań
  Kopernik Poznań15:15GOK Rokietnica

Runda 7 (10.12.2010)
  Wełna Skoki13:17ZEC Karolin (*)
  OOK Oborniki5:25Team Kiliński-OSiR Trzemeszno (*)
  Pomorski III Poznań2:25Takrys Oborniki (*)
  GOK Rokietnica13:17Pomorski II Poznań
  IOR I Poznań9:21Kopernik Poznań

Runda 8 (07.01.2011)
  ZEC Karolin9:21OOK Oborniki
  Takrys Oborniki18:12Wełna Skoki
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno25:5GOK Rokietnica (*)
  Kopernik Poznań25:5Pomorski III Poznań
  Pomorski II Poznań22:8IOR I Poznań

Runda 9 (21.01.2011)
  ZEC Karolin25:3GOK Rokietnica (*)
  Kopernik Poznań16:14Takrys Oborniki
  OOK Oborniki14:16IOR I Poznań
  Pomorski II Poznań20:10Wełna Skoki
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno10:20Pomorski III Poznań (*)

Runda 10 (28.01.2011)
  ZEC Karolin8:22Takrys Oborniki
  OOK Oborniki23:7GOK Rokietnica
  Kopernik Poznań15:15Wełna Skoki
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno15:15IOR I Poznań
  Pomorski II Poznań21:9Pomorski III Poznań

Runda 11 (04.02.2011)
  Kopernik Poznań5:25ZEC Karolin (*)
  GOK Rokietnica3:25IOR I Poznań
  Pomorski II Poznań8:22Takrys Oborniki
  OOK Oborniki9:21Pomorski III Poznań
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno19:11Wełna Skoki

Runda 12 (18.02.2011)
  ZEC Karolin17:13IOR I Poznań (*)
  Kopernik Poznań7:23Pomorski II Poznań
  Pomorski III Poznań13:17GOK Rokietnica
  Takrys Oborniki13:17Team Kiliński-OSiR Trzemeszno
  Wełna Skoki14:16OOK Oborniki

Runda 13 (25.02.2011)
  Pomorski II Poznań25:3ZEC Karolin
  IOR I Poznań23:7Pomorski III Poznań
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno16:14Kopernik Poznań
  GOK Rokietnica9:21Wełna Skoki
  OOK Oborniki18:12Takrys Oborniki

Runda 14 (04.03.2011)
  ZEC Karolin25:3Pomorski III Poznań
  Pomorski II Poznań17:13Team Kiliński-OSiR Trzemeszno
  Wełna Skoki16:14IOR I Poznań
  Kopernik Poznań12:18OOK Oborniki
  Takrys Oborniki22:8GOK Rokietnica

Runda 15 (11.03.2011)
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno22:8ZEC Karolin
  Pomorski III Poznań12:18Wełna Skoki
  OOK Oborniki5:25Pomorski II Poznań
  IOR I Poznań9:21Takrys Oborniki (*)
  GOK Rokietnica16:14Kopernik Poznań

Runda 16 (25.03.2011)
  ZEC Karolin17:13Wełna Skoki
  Team Kiliński-OSiR Trzemeszno10:20OOK Oborniki
  Takrys Oborniki19:11Pomorski III Poznań
  Pomorski II Poznań25:3GOK Rokietnica
  Kopernik Poznań9:21IOR I Poznań

Runda 17 (08.04.2011)
  OOK Oborniki16:14ZEC Karolin
  Wełna Skoki20:10Takrys Oborniki
  GOK Rokietnica8:22Team Kiliński-OSiR Trzemeszno
  Pomorski III Poznań12:18Kopernik Poznań
  IOR I Poznań18:12Pomorski II Poznań

Runda 18 (15.04.2011)
  GOK Rokietnica5:25ZEC Karolin
  Takrys Oborniki2:25Kopernik Poznań
  IOR I Poznań15:15OOK Oborniki
  Wełna Skoki18:12Pomorski II Poznań
  Pomorski III Poznań14:16Team Kiliński-OSiR Trzemeszno