Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (08.10.2010)
  Żegrze Trefl Poznań14:16System Poznań
  Pomorski I Poznań10:20Alpol Poznań
  Punkt Pniewy25:4DK Stokrotka Poznań (*)
  IOR II Poznań25:0Kwadrat Leszno
  UKB Kleks Szamotuły13:17Gośliniak Murowana Goślina

Runda 2 (15.10.2010)
  System Poznań21:9DK Stokrotka Poznań
  IOR II Poznań25:0Pomorski I Poznań
  Żegrze Trefl Poznań12:18Gośliniak Murowana Goślina
  UKB Kleks Szamotuły19:11Alpol Poznań
  Punkt Pniewy9:21Kwadrat Leszno

Runda 3 (22.10.2010)
  IOR II Poznań10:20System Poznań
  Gośliniak Murowana Goślina20:10DK Stokrotka Poznań
  Pomorski I Poznań20:10UKB Kleks Szamotuły (*)
  Kwadrat Leszno14:16Żegrze Trefl Poznań
  Alpol Poznań17:13Punkt Pniewy

Runda 4 (05.11.2010)
  System Poznań20:10Gośliniak Murowana Goślina
  UKB Kleks Szamotuły19:11IOR II Poznań
  DK Stokrotka Poznań17:13Kwadrat Leszno
  Punkt Pniewy19:11Pomorski I Poznań
  Żegrze Trefl Poznań15:15Alpol Poznań

Runda 5 (19.11.2010)
  UKB Kleks Szamotuły22:8System Poznań
  Kwadrat Leszno20:10Gośliniak Murowana Goślina
  IOR II Poznań14:16Punkt Pniewy
  Alpol Poznań23:7DK Stokrotka Poznań
  Pomorski I Poznań9:21Żegrze Trefl Poznań

Runda 6 (03.12.2010)
  System Poznań17:13Kwadrat Leszno
  Punkt Pniewy15:15UKB Kleks Szamotuły
  Gośliniak Murowana Goślina17:13Alpol Poznań
  Żegrze Trefl Poznań25:4IOR II Poznań
  DK Stokrotka Poznań13:17Pomorski I Poznań (*)

Runda 7 (10.12.2010)
  Punkt Pniewy16:14System Poznań
  Alpol Poznań16:14Kwadrat Leszno
  UKB Kleks Szamotuły4:25Żegrze Trefl Poznań
  Pomorski I Poznań7:23Gośliniak Murowana Goślina
  IOR II Poznań25:5DK Stokrotka Poznań

Runda 8 (07.01.2011)
  System Poznań14:16Alpol Poznań
  Żegrze Trefl Poznań7:23Punkt Pniewy (*)
  Kwadrat Leszno19:11Pomorski I Poznań (*)
  DK Stokrotka Poznań20:10UKB Kleks Szamotuły
  Gośliniak Murowana Goślina11:19IOR II Poznań

Runda 9 (21.01.2011)
  System Poznań16:14Pomorski I Poznań
  DK Stokrotka Poznań3:25Żegrze Trefl Poznań
  Alpol Poznań24:6IOR II Poznań
  Gośliniak Murowana Goślina12:18Punkt Pniewy (*)
  Kwadrat Leszno6:24UKB Kleks Szamotuły

Runda 10 (28.01.2011)
  System Poznań14:16Żegrze Trefl Poznań
  Alpol Poznań21:9Pomorski I Poznań
  DK Stokrotka Poznań8:22Punkt Pniewy
  Kwadrat Leszno4:25IOR II Poznań (*)
  Gośliniak Murowana Goślina12:18UKB Kleks Szamotuły

Runda 11 (04.02.2011)
  DK Stokrotka Poznań12:18System Poznań
  Pomorski I Poznań5:25IOR II Poznań (*)
  Gośliniak Murowana Goślina9:21Żegrze Trefl Poznań (*)
  Alpol Poznań9:21UKB Kleks Szamotuły (*)
  Kwadrat Leszno16:14Punkt Pniewy

Runda 12 (18.02.2011)
  System Poznań21:9IOR II Poznań
  DK Stokrotka Poznań25:4Gośliniak Murowana Goślina
  UKB Kleks Szamotuły18:12Pomorski I Poznań (*)
  Żegrze Trefl Poznań22:8Kwadrat Leszno
  Punkt Pniewy15:15Alpol Poznań

Runda 13 (25.02.2011)
  Gośliniak Murowana Goślina16:14System Poznań
  IOR II Poznań19:11UKB Kleks Szamotuły (*)
  Kwadrat Leszno14:16DK Stokrotka Poznań (*)
  Pomorski I Poznań5:25Punkt Pniewy
  Alpol Poznań6:24Żegrze Trefl Poznań

Runda 14 (04.03.2011)
  System Poznań21:9UKB Kleks Szamotuły
  Gośliniak Murowana Goślina14:16Kwadrat Leszno
  Punkt Pniewy25:5IOR II Poznań
  DK Stokrotka Poznań6:24Alpol Poznań
  Żegrze Trefl Poznań20:10Pomorski I Poznań

Runda 15 (11.03.2011)
  Kwadrat Leszno19:11System Poznań
  UKB Kleks Szamotuły25:5Punkt Pniewy (*)
  Alpol Poznań16:14Gośliniak Murowana Goślina (*)
  IOR II Poznań9:21Żegrze Trefl Poznań
  Pomorski I Poznań15:15DK Stokrotka Poznań

Runda 16 (25.03.2011)
  System Poznań16:14Punkt Pniewy
  Kwadrat Leszno6:24Alpol Poznań
  Żegrze Trefl Poznań18:12UKB Kleks Szamotuły
  Gośliniak Murowana Goślina17:13Pomorski I Poznań
  DK Stokrotka Poznań12:18IOR II Poznań

Runda 17 (08.04.2011)
  Alpol Poznań13:17System Poznań
  Punkt Pniewy18:12Żegrze Trefl Poznań
  Pomorski I Poznań14:16Kwadrat Leszno
  UKB Kleks Szamotuły20:10DK Stokrotka Poznań
  IOR II Poznań19:11Gośliniak Murowana Goślina

Runda 18 (15.04.2011)
  Pomorski I Poznań7:23System Poznań
  Żegrze Trefl Poznań17:13DK Stokrotka Poznań
  IOR II Poznań7:23Alpol Poznań
  Punkt Pniewy20:10Gośliniak Murowana Goślina
  UKB Kleks Szamotuły15:15Kwadrat Leszno