Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (08.10.2010)
  Drogowiec Piła21:9Philips Piła
  GOK Kaczory13:17Kemor Piła
  Jagiellonka Piła25:3MCK Czarnków
  Karo WSM Wałcz12:18RCK Rogoźno
  Ziemowit II Złotów19:11Ziemowit Złotów
  Pil-Building PRESCO Piła18:0BYE

Runda 2 (15.10.2010)
  GOK Kaczory15:15Ziemowit II Złotów
  Karo WSM Wałcz16:14Philips Piła
  MCK Czarnków16:14Kemor Piła
  RCK Rogoźno16:14Pil-Building PRESCO Piła
  Ziemowit Złotów2:25Jagiellonka Piła
  Drogowiec Piła18:0BYE

Runda 3 (22.10.2010)
  MCK Czarnków23:7GOK Kaczory
  Drogowiec Piła13:17Karo WSM Wałcz
  Philips Piła14:16Ziemowit Złotów
  Kemor Piła9:21Pil-Building PRESCO Piła
  Ziemowit II Złotów5:25Jagiellonka Piła
  RCK Rogoźno18:0BYE

Runda 4 (05.11.2010)
  GOK Kaczory12:18Drogowiec Piła
  Jagiellonka Piła14:16RCK Rogoźno
  MCK Czarnków6:24Karo WSM Wałcz
  Kemor Piła22:8Philips Piła
  Pil-Building PRESCO Piła19:11Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów18:0BYE

Runda 5 (26.11.2010)
  Jagiellonka Piła25:5Karo WSM Wałcz
  GOK Kaczory16:14Philips Piła
  Drogowiec Piła1:25Kemor Piła
  Pil-Building PRESCO Piła18:12Ziemowit II Złotów
  RCK Rogoźno21:9MCK Czarnków
  Ziemowit Złotów18:0BYE

Runda 6 (03.12.2010)
  Pil-Building PRESCO Piła8:22Jagiellonka Piła
  Kemor Piła23:7Karo WSM Wałcz
  Philips Piła22:8MCK Czarnków
  Ziemowit Złotów11:19RCK Rogoźno
  Ziemowit II Złotów2:25Drogowiec Piła
  GOK Kaczory18:0BYE

Runda 7 (10.12.2010)
  Philips Piła7:23Jagiellonka Piła
  Kemor Piła25:4RCK Rogoźno
  GOK Kaczory6:24Pil-Building PRESCO Piła
  Ziemowit Złotów16:14Drogowiec Piła
  MCK Czarnków8:22Ziemowit II Złotów
  Karo WSM Wałcz18:0BYE

Runda 8 (17.12.2010)
  Karo WSM Wałcz10:20GOK Kaczory
  Kemor Piła15:15Ziemowit Złotów
  Philips Piła12:18Pil-Building PRESCO Piła
  Drogowiec Piła11:19MCK Czarnków
  RCK Rogoźno13:17Ziemowit II Złotów
  Jagiellonka Piła18:0BYE

Runda 9 (07.01.2011)
  Jagiellonka Piła10:20Drogowiec Piła
  MCK Czarnków14:16Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów16:14Philips Piła
  Pil-Building PRESCO Piła25:4Karo WSM Wałcz
  RCK Rogoźno17:13GOK Kaczory
  Kemor Piła18:0BYE

Runda 10 (14.01.2011)
  MCK Czarnków7:23Pil-Building PRESCO Piła
  Jagiellonka Piła25:5GOK Kaczory
  Drogowiec Piła16:14RCK Rogoźno
  Ziemowit Złotów17:13Karo WSM Wałcz
  Ziemowit II Złotów0:25Kemor Piła
  Philips Piła18:0BYE

Runda 11 (28.01.2011)
  GOK Kaczory10:20Ziemowit Złotów
  Karo WSM Wałcz15:15Ziemowit II Złotów
  Jagiellonka Piła16:14Kemor Piła
  RCK Rogoźno24:6Philips Piła
  Pil-Building PRESCO Piła23:7Drogowiec Piła
  MCK Czarnków18:0BYE

Runda 12 (04.02.2011)
  Philips Piła10:20Drogowiec Piła
  Kemor Piła20:10GOK Kaczory
  MCK Czarnków17:13Jagiellonka Piła
  RCK Rogoźno25:3Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów19:11Ziemowit II Złotów
  BYE0:18Pil-Building PRESCO Piła

Runda 13 (11.02.2011)
  Ziemowit II Złotów24:6GOK Kaczory
  Philips Piła21:9Karo WSM Wałcz
  Kemor Piła18:12MCK Czarnków
  Pil-Building PRESCO Piła16:14RCK Rogoźno
  Jagiellonka Piła10:20Ziemowit Złotów
  BYE0:18Drogowiec Piła

Runda 14 (18.02.2011)
  GOK Kaczory8:22MCK Czarnków
  Karo WSM Wałcz18:12Drogowiec Piła
  Ziemowit Złotów5:25Philips Piła
  Pil-Building PRESCO Piła12:18Kemor Piła
  Jagiellonka Piła12:18Ziemowit II Złotów
  BYE0:18RCK Rogoźno

Runda 15 (25.02.2011)
  Drogowiec Piła22:8GOK Kaczory
  RCK Rogoźno22:8Jagiellonka Piła
  Karo WSM Wałcz18:12MCK Czarnków
  Philips Piła9:21Kemor Piła
  Ziemowit Złotów25:3Pil-Building PRESCO Piła
  BYE0:18Ziemowit II Złotów

Runda 16 (11.03.2011)
  Karo WSM Wałcz9:21Jagiellonka Piła
  Philips Piła16:14GOK Kaczory
  Kemor Piła14:16Drogowiec Piła
  Ziemowit II Złotów5:25Pil-Building PRESCO Piła
  MCK Czarnków5:25RCK Rogoźno
  BYE0:18Ziemowit Złotów

Runda 17 (25.03.2011)
  Jagiellonka Piła7:23Pil-Building PRESCO Piła
  Karo WSM Wałcz10:20Kemor Piła
  MCK Czarnków2:25Philips Piła
  RCK Rogoźno23:7Ziemowit Złotów
  Drogowiec Piła18:12Ziemowit II Złotów
  BYE0:18GOK Kaczory

Runda 18 (01.04.2011)
  Jagiellonka Piła25:5Philips Piła
  RCK Rogoźno9:21Kemor Piła
  Pil-Building PRESCO Piła25:5GOK Kaczory
  Drogowiec Piła22:8Ziemowit Złotów
  Ziemowit II Złotów20:10MCK Czarnków
  BYE0:18Karo WSM Wałcz

Runda 19 (08.04.2011)
  GOK Kaczory9:21Karo WSM Wałcz
  Ziemowit Złotów11:19Kemor Piła
  Pil-Building PRESCO Piła17:13Philips Piła
  MCK Czarnków14:16Drogowiec Piła
  Ziemowit II Złotów8:22RCK Rogoźno
  BYE0:18Jagiellonka Piła

Runda 20 (15.04.2011)
  Drogowiec Piła15:15Jagiellonka Piła
  Ziemowit Złotów25:3MCK Czarnków
  Philips Piła14:16Ziemowit II Złotów
  Karo WSM Wałcz5:25Pil-Building PRESCO Piła
  GOK Kaczory24:6RCK Rogoźno (*)
  BYE0:18Kemor Piła

Runda 21 (13.05.2011)
  Pil-Building PRESCO Piła22:8MCK Czarnków
  GOK Kaczory1:25Jagiellonka Piła
  RCK Rogoźno21:9Drogowiec Piła
  Karo WSM Wałcz16:14Ziemowit Złotów
  Kemor Piła17:13Ziemowit II Złotów
  BYE0:18Philips Piła

Runda 22 (20.05.2011)
  Ziemowit Złotów2:25GOK Kaczory
  Ziemowit II Złotów15:15Karo WSM Wałcz
  Kemor Piła12:18Jagiellonka Piła
  Philips Piła5:25RCK Rogoźno
  Drogowiec Piła6:24Pil-Building PRESCO Piła
  BYE0:18MCK Czarnków