Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki są zapisane szarą czcionką

Runda 1 (09.10.2009)
  IOR II Poznań22:8IOR I Poznań
  Kopernik Poznań0:25Żegrze Karo Poznań
  WKBS Września22:8Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno15:15Team Kiliński Trzemeszno
  ZEC Karolin22:8Pomorski I Poznań

Runda 2 (16.10.2009)
  Kopernik Poznań13:17IOR II Poznań
  Kwadrat Leszno18:12IOR I Poznań (*)
  Żegrze Karo Poznań21:9Lokator Gniezno
  Pomorski I Poznań8:22WKBS Września
  Team Kiliński Trzemeszno12:18ZEC Karolin

Runda 3 (23.10.2009)
  IOR II Poznań15:15Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno20:10Kopernik Poznań
  IOR I Poznań24:6Pomorski I Poznań
  ZEC Karolin5:25Żegrze Karo Poznań
  WKBS Września12:18Team Kiliński Trzemeszno

Runda 4 (06.11.2009)
  Lokator Gniezno21:9IOR II Poznań
  Pomorski I Poznań11:19Kwadrat Leszno
  Kopernik Poznań14:16ZEC Karolin
  Team Kiliński Trzemeszno25:4IOR I Poznań
  Żegrze Karo Poznań4:25WKBS Września

Runda 5 (13.11.2009)
  IOR II Poznań19:11Pomorski I Poznań
  ZEC Karolin7:23Lokator Gniezno
  Kwadrat Leszno25:2Team Kiliński Trzemeszno
  WKBS Września16:14Kopernik Poznań
  IOR I Poznań12:18Żegrze Karo Poznań

Runda 6 (20.11.2009)
  ZEC Karolin7:23IOR II Poznań
  Team Kiliński Trzemeszno16:14Pomorski I Poznań
  Lokator Gniezno6:24WKBS Września
  Żegrze Karo Poznań21:9Kwadrat Leszno
  Kopernik Poznań15:15IOR I Poznań

Runda 7 (04.12.2009)
  IOR II Poznań20:10Team Kiliński Trzemeszno
  WKBS Września25:4ZEC Karolin
  Pomorski I Poznań5:25Żegrze Karo Poznań
  IOR I Poznań13:17Lokator Gniezno
  Kwadrat Leszno24:6Kopernik Poznań

Runda 8 (11.12.2009)
  WKBS Września22:8IOR II Poznań
  Żegrze Karo Poznań25:3Team Kiliński Trzemeszno
  ZEC Karolin11:19IOR I Poznań (*)
  Kopernik Poznań7:23Pomorski I Poznań
  Lokator Gniezno20:10Kwadrat Leszno (*)

Runda 9 (08.01.2010)
  IOR II Poznań22:8Żegrze Karo Poznań
  IOR I Poznań14:16WKBS Września
  Team Kiliński Trzemeszno9:21Kopernik Poznań
  Kwadrat Leszno21:9ZEC Karolin
  Pomorski I Poznań9:21Lokator Gniezno

Runda 10 (15.01.2010)
  IOR I Poznań14:16IOR II Poznań
  Żegrze Karo Poznań23:7Kopernik Poznań
  Kwadrat Leszno13:17WKBS Września
  Team Kiliński Trzemeszno16:14Lokator Gniezno
  Pomorski I Poznań20:10ZEC Karolin

Runda 11 (22.01.2010)
  IOR II Poznań17:13Kopernik Poznań
  IOR I Poznań14:16Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno15:15Żegrze Karo Poznań
  WKBS Września19:11Pomorski I Poznań
  ZEC Karolin13:17Team Kiliński Trzemeszno

Runda 12 (05.02.2010)
  Kwadrat Leszno18:0IOR II Poznań (*)
  Kopernik Poznań15:15Lokator Gniezno (*)
  Pomorski I Poznań17:13IOR I Poznań
  Żegrze Karo Poznań20:10ZEC Karolin
  Team Kiliński Trzemeszno9:21WKBS Września (*)

Runda 13 (12.02.2010)
  IOR II Poznań16:14Lokator Gniezno
  Kwadrat Leszno19:11Pomorski I Poznań
  ZEC Karolin25:4Kopernik Poznań
  IOR I Poznań9:21Team Kiliński Trzemeszno
  WKBS Września18:12Żegrze Karo Poznań

Runda 14 (19.02.2010)
  Pomorski I Poznań16:14IOR II Poznań
  Lokator Gniezno22:8ZEC Karolin
  Team Kiliński Trzemeszno4:25Kwadrat Leszno
  Kopernik Poznań15:15WKBS Września
  Żegrze Karo Poznań14:16IOR I Poznań

Runda 15 (26.02.2010)
  IOR II Poznań20:10ZEC Karolin
  Pomorski I Poznań13:17Team Kiliński Trzemeszno
  WKBS Września13:17Lokator Gniezno
  Kwadrat Leszno16:14Żegrze Karo Poznań
  IOR I Poznań13:17Kopernik Poznań

Runda 16 (12.03.2010)
  Team Kiliński Trzemeszno9:21IOR II Poznań
  ZEC Karolin10:20WKBS Września
  Żegrze Karo Poznań11:19Pomorski I Poznań
  Lokator Gniezno15:15IOR I Poznań
  Kopernik Poznań20:10Kwadrat Leszno

Runda 17 (19.03.2010)
  IOR II Poznań15:15WKBS Września
  Team Kiliński Trzemeszno15:15Żegrze Karo Poznań
  IOR I Poznań15:15ZEC Karolin
  Pomorski I Poznań16:14Kopernik Poznań
  Kwadrat Leszno17:13Lokator Gniezno

Runda 18 (26.03.2010)
  Żegrze Karo Poznań3:25IOR II Poznań
  WKBS Września14:16IOR I Poznań
  Kopernik Poznań16:14Team Kiliński Trzemeszno
  ZEC Karolin15:15Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno7:23Pomorski I Poznań

Faza grupowa - runda 1 (09.04.2010)
  WKBS Września25:5Kwadrat Leszno
  IOR II Poznań9:21Żegrze Karo Poznań
  Lokator Gniezno16:14Team Kiliński Trzemeszno
  IOR I Poznań11:19Pomorski I Poznań
  Kopernik Poznań6:24ZEC Karolin

Faza grupowa - runda 2 (23.04.2010)
  WKBS Września16:14Żegrze Karo Poznań
  IOR II Poznań20:10Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno13:17Pomorski I Poznań
  IOR I Poznań16:14Team Kiliński Trzemeszno

Faza grupowa - runda 3 (07.05.2010)
  WKBS Września15:15IOR II Poznań
  Żegrze Karo Poznań20:10Kwadrat Leszno
  Lokator Gniezno14:16IOR I Poznań
  Pomorski I Poznań22:8Team Kiliński Trzemeszno
  ZEC Karolin19:11Kopernik Poznań