Harmonogram i wyniki

  • kliknij na wynik meczu, aby zobaczyć szczegóły
  • niezweryfikowane wyniki s± zapisane szar± czcionk±

Runda 1 (14.11.2009)
  OSP Kępno14:16Blaszak Kalisz
  Jelonki Ostrzeszów25:0Wieruszów
  Progress II Ostrzeszów18:0BYE
  D±brówka Ladies Poznań7:23D±brówka Absolwent Poznań
  D±brówka Politechnika Poznań18:0D±brówka Hardcore Poznań
  D±brówka Junior Poznań16:14D±brówka GD Poznań

Runda 2 (14.11.2009)
  Progress II Ostrzeszów16:14Jelonki Ostrzeszów
  Wieruszów17:13OSP Kępno
  Blaszak Kalisz18:0BYE
  D±brówka Politechnika Poznań25:0D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka GD Poznań6:24D±brówka Absolwent Poznań
  D±brówka Hardcore Poznań19:11D±brówka Junior Poznań

Runda 3 (14.11.2009)
  Blaszak Kalisz19:11Wieruszów
  OSP Kępno18:12Progress II Ostrzeszów
  Jelonki Ostrzeszów18:0BYE
  D±brówka Ladies Poznań4:25D±brówka GD Poznań
  D±brówka Junior Poznań9:21D±brówka Politechnika Poznań
  D±brówka Absolwent Poznań25:1D±brówka Hardcore Poznań

Runda 4 (19.12.2009)
  Jelonki Ostrzeszów11:19OSP Kępno
  Progress II Ostrzeszów14:16Blaszak Kalisz
  Wieruszów18:0BYE
  D±brówka Junior Poznań25:5D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka Hardcore Poznań12:18D±brówka GD Poznań
  D±brówka Politechnika Poznań16:14D±brówka Absolwent Poznań

Runda 5 (19.12.2009)
  Wieruszów14:16Progress II Ostrzeszów
  Blaszak Kalisz0:25Jelonki Ostrzeszów
  OSP Kępno18:0BYE
  D±brówka Ladies Poznań25:5D±brówka Hardcore Poznań
  D±brówka Absolwent Poznań21:9D±brówka Junior Poznań
  D±brówka GD Poznań22:8D±brówka Politechnika Poznań

Runda 6 (19.12.2009)
  Blaszak Kalisz9:21OSP Kępno
  Wieruszów20:10Jelonki Ostrzeszów
  Progress II Ostrzeszów18:0BYE
  D±brówka Absolwent Poznań25:4D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka Hardcore Poznań1:25D±brówka Politechnika Poznań
  D±brówka GD Poznań25:4D±brówka Junior Poznań

Runda 7
  Progress II Ostrzeszów25:5Wieruszów
  Jelonki Ostrzeszów12:18Blaszak Kalisz
  OSP Kępno18:0BYE
  D±brówka Ladies Poznań5:25D±brówka Politechnika Poznań
  D±brówka Absolwent Poznań15:15D±brówka GD Poznań
  D±brówka Junior Poznań8:22D±brówka Hardcore Poznań

Runda 8
  OSP Kępno12:18Jelonki Ostrzeszów
  Blaszak Kalisz7:23Progress II Ostrzeszów
  Wieruszów18:0BYE
  D±brówka GD Poznań24:6D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka Politechnika Poznań18:12D±brówka Junior Poznań
  D±brówka Hardcore Poznań0:21D±brówka Absolwent Poznań (*)

Runda 9
  Wieruszów15:15Blaszak Kalisz
  Progress II Ostrzeszów14:16OSP Kępno
  Jelonki Ostrzeszów18:0BYE
  D±brówka Ladies Poznań21:9D±brówka Junior Poznań
  D±brówka GD Poznań25:5D±brówka Hardcore Poznań
  D±brówka Absolwent Poznań25:2D±brówka Politechnika Poznań

Runda 10
  Jelonki Ostrzeszów3:25Progress II Ostrzeszów
  OSP Kępno7:23Wieruszów
  Blaszak Kalisz18:0BYE
  D±brówka Hardcore Poznań16:14D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka Junior Poznań7:23D±brówka Absolwent Poznań
  D±brówka Politechnika Poznań24:6D±brówka GD Poznań

Gr. spadkowa - runda 1
  Wieruszów0:0Blaszak Kalisz (*)
  D±brówka GD Poznań6:24D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka Junior Poznań11:19D±brówka Hardcore Poznań

Gr. spadkowa - runda 2
  Jelonki Ostrzeszów13:17Blaszak Kalisz
  D±brówka GD Poznań25:3D±brówka Hardcore Poznań
  D±brówka Junior Poznań25:5D±brówka Ladies Poznań

Gr. spadkowa - runda 3
  Jelonki Ostrzeszów21:9Wieruszów
  D±brówka GD Poznań14:16D±brówka Junior Poznań
  D±brówka Hardcore Poznań0:18D±brówka Ladies Poznań

Gr. spadkowa - runda 4 (16.05.2010)
  Jelonki Ostrzeszów22:8D±brówka GD Poznań
  D±brówka Junior Poznań1:25Wieruszów
  Blaszak Kalisz0:18D±brówka Ladies Poznań

Gr. spadkowa - runda 5 (16.05.2010)
  Jelonki Ostrzeszów15:15D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka GD Poznań15:15Wieruszów
  Blaszak Kalisz0:18D±brówka Junior Poznań

Gr. spadkowa - runda 6 (16.05.2010)
  D±brówka Junior Poznań0:25Jelonki Ostrzeszów
  Wieruszów23:7D±brówka Ladies Poznań
  D±brówka GD Poznań18:0Blaszak Kalisz

Gr. spadkowa - runda 7
  Jelonki Ostrzeszów18:0D±brówka Hardcore Poznań
  Wieruszów18:0D±brówka Hardcore Poznań
  Blaszak Kalisz18:0D±brówka Hardcore Poznań

Gr. awansowa - runda 1
  Progress II Ostrzeszów7:23OSP Kępno
  D±brówka Absolwent Poznań23:7D±brówka Politechnika Poznań

Gr. awansowa - runda 2 (10.04.2010)
  Progress II Ostrzeszów23:7D±brówka Politechnika Poznań
  D±brówka Absolwent Poznań18:12OSP Kępno

Gr. awansowa - runda 3 (10.04.2010)
  D±brówka Absolwent Poznań16:14Progress II Ostrzeszów
  D±brówka Politechnika Poznań5:25OSP Kępno

Półfinały (10.04.2010)
  OSP Kępno-29.2 (imp)D±brówka Politechnika Poznań (*)
  D±brówka Absolwent Poznań-83.2 (imp)Progress II Ostrzeszów

Mecz o 3. m-ce (24.04.2010)
  OSP Kępno-1 (imp)D±brówka Absolwent Poznań (*)

FINAŁ (24.04.2010)
  Progress II Ostrzeszów+73.8 (imp)D±brówka Politechnika Poznań